MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu

Učebnice/Odborná literatura

Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788025109007

Publikace: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu - Iva Horová. 3D modelování způsobilo revoluci v přípravě technické dokumentace a možnostech prezentace navrhovaných výrobků a staveb. Pomocí těchto technik lze také simulovat montáž a odhalovat tak chyby v projekci, které při objevení ve fázi realizace navyšují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
3D modelování a vizuali..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu

Specifikace Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 205 Kč

3D modelování a vizualizace v AutoCADu - Iva Horová 3D modelování přineslo novou dimenzi do přípravy technické dokumentace a další možnosti prezentace navrhovaných výrobků a staveb. Uživatelé AutoCADu, kteří znají základy rovinného kreslení, se v ní za pomoci názorných postupů a příkladů ze strojírenství, stavebnictví i architektury naučí vytvářet prostorové modely a vizualizace. Přehledné rozdělení kapitol pomáhá rychlé orientaci i rychlému učení práce s programem. z kategorie Knihy | Odborná literatura | » ... a dál?

Produkt Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu

Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu - parametry

Název produktu: Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 267 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu - Iva Horová. 3D modelování způsobilo revoluci v přípravě technické dokumentace a možnostech prezentace navrhovaných výrobků a staveb. Pomocí těchto technik lze také simulovat montáž a odhalovat tak chyby v projekci, které při objevení ve fázi realizace navyšují náklady a způsobují zpoždění. Prostorová vizualizace je již dnes součástí takřka každé architektonické studie a je jen otázkou času, kdy bude povinnou součástí schvalovací stavební dokumentace. Na rostoucí zájem o porozumění principům a technikám 3D modelování a vizualizace reaguje tato publikace ve formě výukového průvodce, určená čtenářům, kteří již ovládají základy 2D kreslení a chtějí postoupit v možnostech AutoCADu, nejrozšířenějšího programu pro počítačové navrhování, k další, realističtější dimenzi. 3D modelování není obtížnější než 2D kreslení, znalost kreslení v rovině je jediným předpokladem pro pochopení problematiky v celém rozsahu. Ať už se pro vaši profesi stávají 3D techniky nutností, nebo jste „jen“ ambiciózním zájemcem a chcete se vlastnoručně přiblížit ukázkám, jež vás uchvacují v reklamách a na veletrzích, dovolí vám je pochopit a ovládnout velmi srozumitelný a názorný výklad zkušené lektorky, za použití jednoznačných postupů vysvětlovaných krok za krokem a doplněných konkrétními vyobrazeními v přímé návaznosti na probíraný text. Příklady jsou z oblastí strojírenství, stavebnictví i architektury. Knihu navíc doprovází příloha ilustrující zrod výrobku či stavby v celobarevném provedení. Pro méně zkušené uživatele AutoCADu je zařazena i kapitola s přehledem jeho ovládání. Hlavní přínos knihy pro čtenáře spočívá v tom, že se plně soustřeďuje na téma, které tenčí příručky k AutoCADu dosud nezachytily a v rozsáhlejších publikacích bývá probíráno jen jako jedna z kapitol. Z obsahu vybíráme: - Základy modelování v AutoCADu a orientace v prostoru - Vytváření prostorových modelů pomocí těles - Modelování tvarovaných objektů pomocí ploch - Ovlivňování celkového vzhledu nastavováním 3D-pohledů na objekt - Vizualizace pomocí renderování modelu, použití materiálů, světel a stínů, pozadí, popř. stafáží (postavy, stromy, auta…) - Příprava výkresů a vizualizací pro tisk Podle knihy lze rámcově postupovat i v jiných CAD programech umožňujících 3D modelování, zejména v Architectural Desktopu (verze 2004 až 2006). O autorce: Iva Horová vystudovala obor Pozemní stavby a architektura na Fakultě stavební Českého vysokého učení technického v Praze. Nyní pokračuje na ČVUT postgraduálním studiem. Od roku 2001 se zabývá výukou CAD softwaru. Je autorkou knihy ArchiCAD Názorný průvodce. Publikace: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu - Iva Horová. Publikace: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu - Iva Horová. Chcete konečně postoupit od 2D kreslení k 3D modelování a fotorealistickým vizualizacím? Objevte vizuálně přitažlivý svět, který znáte z reklam a veletrhů. Zkušená lektorka vás ve 2. vydání výukového průvodce na názorných ukázkách seznámí


Recenze Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidat recenzi pro Iva Horová: 3D modelování a vizualizace v AutoCADu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.