MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Kuchařky » Srovnání cen Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2

Kuchařky

Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024712703

Bojujete s celiakií nebo jen hledáte zdroj kuchařských tipů? Iva Bušinová a Bezlepková kuchařka 2 rozšíří obzory vaší kuchyně. Představí vám spoustu nových pochoutek. Nadchne nejen striktní stoupence bezlepkové stravy. Zpestří jídelníček každého, kdo rád objevuje nové chutě. Obsahuje spoustu receptů a praktických rad. Neodradí začátečníky, neb zahrnuje řadu jednoduchých receptů a tipů. Pamatuje ovšem i na pokročilé kuchaře, kteří si rádi pořádně zavaří a ještě pořádněji pochutnají. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.79372
skladem

Jaké má kniha
Bezlepková kuchařka 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2

Specifikace Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2

Kategorie Kuchařky
Nejnižší cena 199 Kč

Bezlepková kuchařka 2 Celiakie - nemoc, jejímž řešením je celoživotní bezlepková dieta. Náhle je problém uvařit běžné jídlo, které by neobsahovalo lepek. A každá rada je drahá. Řešením a zároveň inspirací může být nová knížka známé české autorky a odbornice na bezlepkovou dietu Ivy Bušinové. ... a dál?

Produkt Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2

Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2 - parametry

Název produktu: Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jste začátečníci, nebo jste si tuto kuchařku koupili proto, že se snažíte rozšířit jídelníček nejen bezlepkového strávníka, ale celé rodiny? Vím, že asi více inspirace a více rady z této knížky použijí začátečníci, ale přesto věřím, že přinese něco nového všem, kteří si tuto knížku koupí. Popis Úryvek z úvodu: Před osmi lety jsem napsala první bezlepkovou kuchařku. Již tehdy jsem se snažila, aby se nejen bezlepkové jídlo přiblížilo běžnému, ale hlavně, aby se jedlo co nejvíce společně. Psychika bezlepkového strávníka, ať je to dítě, nebo dospělý, je chatrná. Proč pravě já, oni mají vždy něco jiného na talíři, to jsem dříve také mohl, chutnalo mi to, a podobné věci se honí hlavou bezlepkáře. V tomto duchu je napsána i tato kuchařka. Většina jídel je pro celou rodinu, nebo se až v poslední fázi “stejně vyhlížející” pokrm připraví v kastrůlku zvlášť pro bezlepkáře a zvlášť pro ostatní členy rodiny. Většinou se mi podařilo, aby na talíři nebyl vidět rozdíl (stejné tvary těstovin, když pečivo, tak chléb nebo žemle stejného tvaru apod.). (...) Použila jsem slovo informace na obalu, tak se na chvilku zastavím u tohoto problému. Je poviností uvádět složení výrobku. Najdeme-li však výrobek, který by složením odpovídal bezlepkovému, neznamená to, že skutečně bezlepkový je. Takové výrobky se velmi  často vyrábějí v provozovnách, kde zároveň na pásu, v nádobách, na linkách běžně vyrábějí výrobky obsahující lepek. Potom zdánlivě bezlepkový výrobek může přijít do styku s ostatními vyráběnými potravinami a obsahovat zbytkové množství lepku, které samozřejmě také škodí. Proto je tedy lépe tyto potraviny nekupovat. Vždy vhodné jsou potraviny označené přeškrtnutým klasem, což je téměř pravidlem u dovozových výrobků. Počet stran: 79 Rozměry: 146 x 210 mm Další sdělení V naší nabídce naleznete i další produkty firmy Country Life.

Publikace: Bezlepková kuchařka 2 - Bušinová Iva, Kalvodová Libuše. Celiakie - nemoc, jejímž řešením je celoživotní bezlepková dieta. Náhle je problém uvařit běžné jídlo, které by neobsahovalo lepek. A každá rada je drahá. Řešením a zároveň inspirací může být nová knížka známé české autorky a odbornice na bezlepkovou dietu Ivy Bušinové. Po jejím přečtení a hlavně vyzkoušení receptů zde uvedených zjistíte, že bezlepková dieta vám může připravit překvapení v podobě chutných jídel, která budou lahodit nejen vašemu jazýčku, ale také oku. Přejeme vám mnoho úspěchů při vaření a především: Dobrou chuť! Publikace: Bezlepková kuchařka 2 - Bušinová Iva, Kalvodová Libuše.


Přidat recenzi pro Iva Bušinová: Bezlepková kuchařka 2

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.