Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Isabelle Filliozat: Dokonalý rodič neexistuje

Knihy naučná literatura

Isabelle Filliozat: Dokonalý rodič neexistuje

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dokonalý rodič neexistuje - Isabelle Filliozat. Staňte se rodičem, jakým chcete být! Kdo by nechtěl být dokonalým rodičem! Tento bestseller vás provází výchovou, místy, která se dotýkají křehké dětské duše (neznevažujeme třeba někdy pocity svého dítěte?), i místy, která odhalují naše rodičovské slabiny. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Jaké má kniha
Dokonalý rodič neexistuje
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Isabelle Filliozat: Dokonalý rodič neexistuje

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Publikace: Dokonalý rodič neexistuje - Isabelle Filliozat. Staňte se rodičem, jakým chcete být! Kdo by nechtěl být dokonalým rodičem! Tento bestseller vás provází výchovou, místy, která se dotýkají křehké dětské duše (neznevažujeme třeba někdy pocity svého dítěte?), i místy, která odhalují naše rodičovské slabiny. Jedním z cílů této poutavé knihy je lépe pochopit, co se v nás odehrává, když na naše děti křičíme nebo jim nedokážeme nic odmítnout. Příčiny svých výchovných selhání naleznete ve své minulosti, » ... a dál?

Produkt Isabelle Filliozat: Dokonalý rodič neexistuje

Isabelle Filliozat: Dokonalý rodič neexistuje - parametry

Název produktu: Isabelle Filliozat: Dokonalý rodič neexistuje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dokonalý rodič neexistuje - Isabelle Filliozat. Staňte se rodičem, jakým chcete být! Kdo by nechtěl být dokonalým rodičem! Tento bestseller vás provází výchovou, místy, která se dotýkají křehké dětské duše (neznevažujeme třeba někdy pocity svého dítěte?), i místy, která odhalují naše rodičovské slabiny. Jedním z cílů této poutavé knihy je lépe pochopit, co se v nás odehrává, když na naše děti křičíme nebo jim nedokážeme nic odmítnout. Příčiny svých výchovných selhání naleznete ve své minulosti, ve výchovných chybách vašich rodičů, ale díky této knize se naučíte nad svým chováním získat kontrolu a chyby napravovat. V knize dále najdete: - Jaké jsou nejčastější výchovné potíže a proč se k našim dětem nechováme často tak, jak bychom chtěli. - Příčiny našich přehnaných reakcí a výbuchů. - Jak se vyznat sám v sobě, proč reagujeme, jak reagujeme. - Jaké jsou problémy s dětmi v jednotlivých věkových obdobích. - Vývoj našich dětí od narození po ranou dospělost. - Praktická cvičení – průvodce každodenním životem aneb jak napravit, co se nám nepodařilo. Isabelle Filliozat pracuje jako klinická psycholožka a psychoterapeutka již od roku 1982. Je autorkou několika knih, které u čtenářů sklidily velký úspěch. V roce 2005 založila Školu vztahové a emoční inteligence, kde se věnuje vzdělávání v oblasti mezilidských vztahů a práci s emocemi. Publikace: Dokonalý rodič neexistuje - Isabelle Filliozat. Jak porozumět dítěti a sobě. Publikace, která se stala bestsellerem se snaží nastínit problematiku křehké dětské duše. V některých případech se totiž může stát, že dětským pocitům nedáváme přílišnou váhu. Publikace se snaží navést rodiče k lepšímu pochopení pocitů svých dětí, např. v momentech kdy na děti křičíme nebo jim nedokážeme říci ne. Příčiny selhání, nás jako rodičů, totiž často úzce souvisí s naší minulostí. Publikace nás tak motivuje k napravování vlastních chyb a získání kontroly. Dále v publikaci naleznete: možné příčiny našich přehnaných reakcí a výbuchů, proč reagujeme tak jak reagujeme, jaké mohou nastat problémy u dětí v různých obdobích jejich věku, jednotlivá praktická cvičení pro napravení věcí, které se nám nepodařili a mnoho dalšího... Isabelle FilliozatJak porozumět dítěti i soběCPress 2011Kniha, čeština, 192 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.