Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Isaac Asimov: Nadace a Země

Próza - beletrie

Isaac Asimov: Nadace a Země

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Isaac Asimov, Nadace a Země amerického spisovatele Isaaka Asimova nás znovu provází osudem světa, v němž jsou vymazány byť jen nepatrné zmínky o planetě Zemi a jejich obyvatelích. Pátrání v dostupných archívech je bezvýsledné. Z veškerých podkladů, které má Nadace k dispozici jsou jakékoliv údaje, které by ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nadace a Země
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Isaac Asimov: Nadace a Země koupíte i tady

Specifikace Isaac Asimov: Nadace a Země

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 169 Kč

Slavný cyklus Nadace amerického spisovatele Isaaka Asimova dospěl ke svému vyvrcholení. Ačkoli byly všechny zmínky o planetě Zemi systematicky vymazány ze všech archívů, jež má Nadace k dispozici, rad ... a dál?

Produkt Isaac Asimov: Nadace a Země

Isaac Asimov: Nadace a Země - parametry

Název produktu: Isaac Asimov: Nadace a Země
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Isaac Asimov, Nadace a Země amerického spisovatele Isaaka Asimova nás znovu provází osudem světa, v němž jsou vymazány byť jen nepatrné zmínky o planetě Zemi a jejich obyvatelích. Pátrání v dostupných archívech je bezvýsledné. Z veškerých podkladů, které má Nadace k dispozici jsou jakékoliv údaje, které by mohly poskytnout stopu o Zemi, systematicky odstraněny. Pátrání vázne, Trevize a Janov Pelorat jsou přesto rozhodnuti přijít věcem na kloub a odkrýt tajemství, které halí vznik lidstva. Protože není jiné cesty, vydávají se pátrat i do jiných světů mimo Nadaci a doufají, že snad někde zůstala indicie, která je posune dál. Světy mimo vliv Nadace však prožívají dobu temna. Vládne jim právo džungle a jen nejsilnější má šanci na úspěch. Navíc jsou v zajetí temných legend a pověr, kterým bezmezně věří. V takovém světě už jen pouhé vyslovení jména Země znamená riziko smrti. Dvojici doprovází Bliss, jež pochází z planety Gaia. Společným nadáním obyvatel této planety je silně rozvinutá schopnost telepatie a Bliss tak může vědět o všech nepřátelských i přátelských úmyslech všech, s kterými se setkají. Čím blíž jsou svému cíli, tím víc Bliss vnímá vlnu myšlenek mnoha inteligentních bytostí. Není ale schopná určit, jestli se jedná o lidi nebo ne. Druh sortimentu : Kniha, Nadace a Země, Jazyk : Čeština, Počet stran : 374 Publikace: Nadace a Země - Isaac Asimov. Slavný cyklus Nadace amerického spisovatele Isaaka Asimova dospěl

ke svému vyvrcholení. Ačkoli byly všechny zmínky o planetě Zemi

systematicky vymazány ze všech archívů, jež má Nadace k dispozici,

radní Golan Trevize a historik Janov Pelorat jsou přesto odhodláni

najít pradávnou kolébku lidstva a odkrýt její tajemství. Jejich

cesta je zavede na světy mimo vliv Nadace, světy prožívající dobu

temna plnou pověr a násilí, kde jen vyslovení jména Země je něčím

nemyslitelným. Naštěstí se jim dostane pomoci od spřátelených

telepatů z planety Gaia. Telepaticky nadaná dívka Bliss je

doprovází na jejich pouti a jak se dostávají do blízkosti svého

cíle, zaznamená vlnu myšlenek mnoha inteligentních bytostí. Ovšem

není si jista, zda jde o bytosti lidské.I když slavný cyklus Isaaka

Asimova románem Nadace a Země končí, autor se k němu následně

vrátil ve dvojici románů ze samotného úsvitu Nadace, kdy ještě

tento ambiciózní a spásný projekt existoval pouze v mysli

vizionářského psychohistorika Hariho Seldona. Publikace: Nadace a Země - Isaac Asimov. Nadace a Země - Isaac Asimov. Z knihoven nadačních světů kdosi systematicky odstranil všechny záznamy o Zemi. Kolébku lidstva se tedy vydávají napříč galaxií hledat politik Golan Trevize a akademik Janov Pelorat. Na světech mimo sféru vlivu Nadace obestírají jejich cíl pověry a tabu. Jméno Země je sprosté slovo. Kosmičtí cestovatelé si naštěstí najdou spojence, Pelorat dokonce milenku jménem Bliss, mezi telepaty z planety Gaia. Na dosah cíle zachytí Bliss myšlenkové vlny inteligentních tvorů. Nedokáže ale poznat, zda jsou ti tvorové lidé… Nadace a Země - Isaac A


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.