MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě

Knihy

Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788070073414

Proti útlaku a nadvládě – Transnacionální výzvy politické a feministické teorii - Iris Marion Young. Kniha je reprezentativním souborem textů Iris Marion Young, významné americké sociální a politické filosofky. Publikace se věnuje hlavním tematickým oblastem, jimiž se Young zabývala: reflexe individuální a skupinové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Proti útlaku a nadvládě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 125 Kč

Proti útlaku a nadvládě - Iris Marion Young Kniha je reprezentativním souborem textů Iris Marion Young, významné americké sociální a politické filosofky. Publikace se věnuje hlavním tematickým oblastem, jimiž se Young zabývala: reflexe individuální a skupinové konstituovanosti, teorie demokracie, lokální a globální spravedlnost, koncept strukturálních nerovností, feministická filosofie. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Filozofie od Filosofia naleznete ne e-shopu » ... a dál?

Produkt Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě

Výrobek Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě - parametry

Název produktu: Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Proti útlaku a nadvládě – Transnacionální výzvy politické a feministické teorii - Iris Marion Young. Kniha je reprezentativním souborem textů Iris Marion Young, významné americké sociální a politické filosofky. Publikace se věnuje hlavním tematickým oblastem, jimiž se Young zabývala: reflexe individuální a skupinové konstituovanosti, teorie demokracie, lokální a globální spravedlnost, koncept strukturálních nerovností, feministická filosofie. Proti útlaku a nadvládě – Transnacionální výzvy politické a feministické teorii - Iris Marion Young od nakladatelství Filosofia v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Období označované jako přelom století, secese nebo fin de siecle provokují svou vnitřní mnohotvárností stále nové a nové výklady. Kniha o české dekadenci hledá v takto nastavené pluralitě jednotlivých konceptů možný interpretační klíč. A právě v konfrontaci a v možných přesazích různých kontextů je jejím cílem vymezit základní specifika a oprávněnost tohoto proudu jako autonomního výpovědního modelu v rámci české literatury. (transnacionální výzvy politické a feministické teorii)


Přidat recenzi pro Iris Marion Young: Proti útlaku a nadvládě

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.