Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Irena Trojanová: Vedení lidí ve školách a školských zařízeních

Knihy naučná literatura

Irena Trojanová: Vedení lidí ve školách a školských zařízeních

Hodnocení: 1x
  • 4

Známá pravda „lidé jsou největším bohatstvím každé organizace“ platí i ve školství. Ale uvědomuje si ředitel tuto pravdu? A vede své podřízené tak, aby naplno využil jejich schopností? Publikace Vedení lidí ve školách a školských zařízeních se zabývá dosud málo publikovanou problematikou, kterou představuje působení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79883

Jaké má kniha
Vedení lidí ve školách ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Irena Trojanová: Vedení lidí ve školách a školských zařízeních

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Publikace: Vedení lidí ve školách a školských zařízeních - Trojanová Irena. Známá pravda „lidé jsou největším bohatstvím každé organizace“ platí i ve školství. Ale uvědomuje si ředitel tuto pravdu? A vede své podřízené tak, aby naplno využil jejich schopností? Publikace Vedení lidí ve školách a školských zařízeních se zabývá dosud málo publikovanou problematikou, kterou představuje působení nejen ředitele školy, ale obecně všech vedoucích pracovníků na podřízené, aby se jejich prostřednictvím naplnily cíle školy. » ... a dál?

Produkt Irena Trojanová: Vedení lidí ve školách a školských zařízeních

Irena Trojanová: Vedení lidí ve školách a školských zařízeních - parametry

Název produktu: Irena Trojanová: Vedení lidí ve školách a školských zařízeních
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Známá pravda „lidé jsou největším bohatstvím každé organizace“ platí i ve školství. Ale uvědomuje si ředitel tuto pravdu? A vede své podřízené tak, aby naplno využil jejich schopností? Publikace Vedení lidí ve školách a školských zařízeních se zabývá dosud málo publikovanou problematikou, kterou představuje působení nejen ředitele školy, ale obecně všech vedoucích pracovníků na podřízené, aby se jejich prostřednictvím naplnily cíle školy.   Silnou stránkou predloženej monografie je spôsob jej spracovania. V úvode jednotlivých kapitol autorka prezentuje základné teoretické východiská príslušnej problematiky, pričom zakaždým ich uvádza v kontexte každodennej praxe výkonu postu lídra školskej inštitúcie, následne túto teóriu ozrejmuje na príkladoch z praxe, dokladá ju zisteniami vyplývajúcimi z rôznych výskumov a výskumných šetrení (realizovaných dominantne autorkou v rámci jej vedecko-výskumnej činnosti), dopĺňa ju podnetmi na vlastné zamyslenie sa čitateľa a v závere každej kapitoly rekapituluje hlavné body (poznatky), ktoré sú v nej obsiahnuté a čitateľ by si ich mal osvojiť (Tip pro zamyšlení, Příklad z praxe, Výsledky výskumného šetření, Shrnutí kapitoly). prof. PaedDr. Alena Hašková, CSc. Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre   Kniha se velmi lehce čte a věřím, že bude nejen skvělým studijním materiálem pro všechny vedoucí pracovníky, ale i přínosem pro každého, pro koho je naslouchání či umění pochopit a pak být pochopen důležité. A je jedno, zda je to v rodinných či partnerských vztazích nebo v pracovním kontextu. Mgr. Bc. Filip Kuchař vedoucí školského odboru Úřadu MČ Praha 7


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.