Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Irena Šindlářová: Mýty a báje starých Slovanů

Próza - beletrie

Irena Šindlářová: Mýty a báje starých Slovanů

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Často si s hrdostí připomínáme své slovanské kořeny, ale téměř nikdy si přitom neuvědomíme, jak málo vlastně dnes o svých duchovních genech víme. Jádro se soustředí na naše dějiny po příchodu věrozvěstů, jen zřídka se však objeví nezaujaté sondy do naší předkřesťanské minulosti. Mnohé z ní dodnes přežívá třeba v naší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Irena Šindlářová: Mýty a báje starých Slovanů koupíte i tady

Specifikace Irena Šindlářová: Mýty a báje starých Slovanů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 159 Kč

Často si s hrdostí připomínáme své slovanské kořeny, ale téměř nikdy si přitom neuvědomíme, jak málo vlastně dnes o svých „duchovních genech“ víme. Jádro se soustředí na naše dějiny po příchodu věrozvěstů, jen zřídka se však objeví nezaujaté sondy do naší předkřesťanské minulosti. Mnohé z ní dodnes přežívá třeba v naší řeči: slova jako duha, dědek, pohoda, stádo nebo nepříliš průhledné, ale libozvučné lábus, choroš či pochvist mají své kořeny ve staroslovanských bájích a mýtech, mnoho zvyků a obyčejů se také » ... a dál?

Produkt Irena Šindlářová: Mýty a báje starých Slovanů

Irena Šindlářová: Mýty a báje starých Slovanů - parametry

Název produktu: Irena Šindlářová: Mýty a báje starých Slovanů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Často si s hrdostí připomínáme své slovanské kořeny, ale téměř nikdy si přitom neuvědomíme, jak málo vlastně dnes o svých duchovních genech víme. Jádro se soustředí na naše dějiny po příchodu věrozvěstů, jen zřídka se však objeví nezaujaté sondy do naší předkřesťanské minulosti. Mnohé z ní dodnes přežívá třeba v naší řeči: slova jako duha, dědek, pohoda, stádo nebo nepříliš průhledné, ale libozvučné lábus, choroš či pochvist mají své kořeny ve staroslovanských bájích a mýtech, mnoho zvyků a obyčejů se také dochovalo v dnes profánních křesťanských svátcích. Touto knihou, která je upraveným vydáním jednoho ze základních děl o bájesloví a zvycích našich slovanských předků, splácíme dluh naší nejstarší minulosti, a věříme, že napomůže obnovení zájmu o naše opomíjené duchovní dědictví. (božstva, svatyně, bájesloví, tradice) Publikace: MÝTY A BÁJE STARÝCH SLOVANŮ - BÁJESLOVÍ, BOHOVÉ, OBYČEJE - Šindlářová I. Růžička J.. Šindlářová I. Růžička J. Publikace: MÝTY A BÁJE STARÝCH SLOVANŮ - BÁJESLOVÍ, BOHOVÉ, OBYČEJE - Šindlářová I. Růžička J.. Kniha o staroslovanské mytologii se v prvé části zabývá bohy a božstvy a ve druhé slovanskými svátky, slavnostmi a obyčeji. (božstva, svatyně, bájesloví, tradice) Přehled slovanských božstev, kultů, rituálů a magické symboliky. Slovanské svátky a obřady. Duchovní život starých Slovanů. Počet stran: 130. Vynikající stav. Bájesloví, Bohové, Obyčeje, Slavnosti, Svátky, Svatyně - Fontána - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 130 str. - ISBN


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.