Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Irena Šestáková: Budovy bez bariér - návrhy a realizace

Knihy

Irena Šestáková: Budovy bez bariér - návrhy a realizace

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Návrhy a realizace. Bezbariérové prostředí slouží všem lidem ve všech situacích a etapách života, nejen vozíčkářům, jak by se na první pohled mohlo zdát. Osobám s kočárkem, starším osobám, lidem po úrazu, dlouhodobě nemocným, osobám se sluchovým a zrakovým postižením, těm všem je třeba umožnit větší sociální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Irena Šestáková: Budovy bez bariér - návrhy a realizace koupíte i tady

Specifikace Irena Šestáková: Budovy bez bariér - návrhy a realizace

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 75 Kč

Bezbariérové prostředí slouží všem lidem ve všech situacích a etapách života, nejen vozíčkářům, jak by se na první pohled mohlo zdát. Osobám s kočárkem, starším osobám, lidem po úrazu, dlouhodobě nemocným, osobám se sluchovým a zrakovým postižením, těm všem je třeba umožnit větší sociální integraci, nezávislý pohyb a způsob života. Předkládaná publikace je vysoce aktuální, neboť reaguje na vyhlášku č. 398/2009 Sb. z 5. listopadu 2009 o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb. » ... a dál?

Produkt Irena Šestáková: Budovy bez bariér - návrhy a realizace

Irena Šestáková: Budovy bez bariér - návrhy a realizace - parametry

Název produktu: Irena Šestáková: Budovy bez bariér - návrhy a realizace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 194 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Návrhy a realizace. Bezbariérové prostředí slouží všem lidem ve všech situacích a etapách života, nejen vozíčkářům, jak by se na první pohled mohlo zdát. Osobám s kočárkem, starším osobám, lidem po úrazu, dlouhodobě nemocným, osobám se sluchovým a zrakovým postižením, těm všem je třeba umožnit větší sociální integraci, nezávislý pohyb a způsob života.  Předkládaná publikace je vysoce aktuální, neboť reaguje na vyhlášku č. 398/2009 Sb. z 5. listopadu 2009 o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb. Nejedná se však jen o doslovnou citaci platné vyhlášky, autoři upozorňují na některé její podstatné části a komentují je tak, aby si každý čtenář mohl ujasnit, jak vzniká kvalitní návrh prostředí respektující potřeby osob s omezenou schopností pohybu či osob se smyslovým nebo mentálním handicapem. Citovanou vyhlášku doprovází mnoho názorných obrázků, které pomáhají jednotlivé, ne vždy zcela jasné předpisy pochopit.  Kniha je určena nejen těm, kteří se podílejí na samotném procesu výstavby (architekti, projektanti, stavitelé, pracovníci stavebních úřadů), ale také samotným stavebníkům a uživatelům. Může být využita zároveň k výuce studentů středních a vysokých škol a pomůže též organizacím zastupujícím zájmy osob s handicapem. Publikace představuje několik zajímavých návrhů a realizací výstaby budov pro osoby zdravotně postižené ať již pohybově nebo zrakově. Zabývá se přístupem k těmto stavbám pro takto postižené spoluobčany, dále stavbami občanského vybavení jako jsou bazény, školy a sportoviště a v neposlední řadě bytovými domy a chráněnými dílnami. návrhy a realizace - GRADA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 128 str. - ISBN: 978-80-247-3225-1 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.