Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Irena Pelikánová: Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová

Učebnice/Odborná literatura

Irena Pelikánová: Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová

Hodnocení: 1x
  • 4

Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová První díl učebnice obchodního práva je určen především studentům právnických fakult. Jedná se o koncepci, jejímž cílem je poskytnout co nejširší pohledem na disciplínu, která v období totalitního režimu zmizela zcela z československého právního řádu a je postupně obnovována až ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Irena Pelikánová: Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 475 Kč

Publikace: Obchodní právo 1, 2.vydání - Pelikánová Irena. I. díl aktualizovaného a rozšířeného souboru obsáhlé základní vysokoškolské učebnice připravené pedagogy pražské právnické fakulty.Kromě výkladu platné právní úpravy vysvětluje i základní pojmy obchodního práva, jak jsou chápány ve vyspělých západoevropských zemích a jak byly u nás rozvinuty před rokem 1948. Publikace: Obchodní právo 1, 2.vydání - Pelikánová Irena. ... a dál?

Produkt Irena Pelikánová: Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová

Irena Pelikánová: Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová - parametry

Název produktu: Irena Pelikánová: Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 475 Kč
Maximální cena: 584 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obchodní právo 1. díl - Irena Pelikánová První díl učebnice obchodního práva je určen především studentům právnických fakult. Jedná se o koncepci, jejímž cílem je poskytnout co nejširší pohledem na disciplínu, která v období totalitního režimu zmizela zcela z československého právního řádu a je postupně obnovována až po roce 1989. Přerušení historické paměti mělo za následek mnohá nepochopení, zkreslení a nedokonalosti jak v legislativě, tak v právní aplikaci, ale rovněž ve výuce. Právě z tohoto důvodu je věnováno hodně pozornosti vývojovému pohledu na instituce obchodního práva, aby nové právnické generace mohly pochopit jejich skutečnou podstatu. Současně je učebnice vedena snahou zachytit současné dění ve sféře obchodního práva, zejména vliv komunitárního práva. Vzhledem k proměnlivosti platné legislativy je učebnice koncipována obecněji a v rámci možností odpoutaně od efemérních legislativních jevů. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Obchodní právo 1, 2.vydání - Pelikánová Irena. I. díl aktualizovaného a rozšířeného souboru obsáhlé základní

vysokoškolské učebnice připravené pedagogy pražské právnické

fakulty.Kromě výkladu platné právní úpravy vysvětluje i základní

pojmy obchodního práva, jak jsou chápány ve vyspělých

západoevropských zemích a jak byly u nás rozvinuty před rokem 1948. Publikace: Obchodní právo 1, 2.vydání - Pelikánová Irena.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.