MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Doplňky k bazénům » Srovnání cen Intex Solinátor s ozónovačem

Doplňky k bazénům

Intex Solinátor s ozónovačem

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 6941057408316

Intex 26666 Krystal Clear solinátor s ozónovačemKrystal Clear solinátor s ozónovačem je určen pro nadzemní bazény do objemu 56,8m3. S tímto zařízením budete mít možnost vychutnat si zážitky z plavání bez vybledlých plavek, červených očí, nebo změkčení vlasů. Systém Intex Krystal ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.50529
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Intex Solinátor s ozónovačem

Kategorie Doplňky k bazénům
Výrobce Intex
Nejnižší cena 6 999 Kč

Intex 26666 Krystal Clear solinátor s ozónovačemKrystal Clear solinátor s ozónovačem je určen pro nadzemní bazény do objemu 56,8m3. S tímto zařízením budete mít možnost vychutnat si zážitky z plavání bez vybledlých plavek, červených očí, nebo změkčení vlasů. Systém Intex Krystal Clear solinátor s ozónovačem kombinuje detoxikační sílu ozónu s vodním komfortem naprosto přírodní slané vody, díky čemuž mají plavci a majitelé bazénů dokonalý zážitek z plavání.  Jak funguje solinátor:Solinátor zničí bakterie, okysličuje » ... a dál?

Produkt Intex Solinátor s ozónovačem

Výrobek Intex Solinátor s ozónovačem neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Intex Solinátor s ozónovačem - parametry

Název produktu: Intex Solinátor s ozónovačem
Výrobce: Intex
Minimální cena: 6 999 Kč
Maximální cena: 6 999 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Intex 26666 Krystal Clear solinátor s ozónovačemKrystal Clear solinátor s ozónovačem je určen pro nadzemní bazény do objemu 56,8m3. S tímto zařízením budete mít možnost vychutnat si zážitky z plavání bez vybledlých plavek, červených očí, nebo změkčení vlasů. Systém Intex Krystal Clear solinátor s ozónovačem kombinuje detoxikační sílu ozónu s vodním komfortem naprosto přírodní slané vody, díky čemuž mají plavci a majitelé bazénů dokonalý zážitek z plavání. 

Jak funguje solinátor:Solinátor zničí bakterie, okysličuje a kontroluje řasy, čímž poskytuje bezpečné a čisté prostředí v bazénu. Kuchyňská sůl (chlorid sodný) se skládá ze dvou prvků, sodíku a chloru. Během používání vašeho solinátoru s ozónovačem, je rozpuštěno odměřené množství soli v bazénové vodě, což ji dělá mírně slanou. Bazénová voda protéká solinátorem a elektrolytické buňky produkují chlór. Chlor se rozpouští ve vodě a okamžitě začne ničit bakterie a řasy. Také oxiduje všechny ostatní organické materiály.Jak funguje ozonátor:Ozón je vytvářen nasáváním vzduchu přes koronální výbojové buňky (CD), které rozkládají molekuly kyslíku, ty se potom spojí do molekul ozonu. Ozon je zaveden do bazénu cirkulačním potrubím s použitím venturiho injektoru. Voda prochází vstřikovacími tryskami a vytváří podtlak, který vtlačí ozon do vody. Ozón se rozpouští ve vodě. Ozón oxiduje nečistory a většinu bakterií.Solinátor s ozónovačem vyžaduje samostatné filtrační čerpadlo [1500 4000 GPH (5680 15140LPH)] aby mohl správně fungovat.Solinátor s ozónovačem musí být nainstalován jako poslední část bazénového zařízení části, která vrací vodu do bazénu.Technický popis:- Výrobce: INTEX- Příkon: 125W- Napájení: 220-240V- Ideální koncentrace soli: 3 kg/m3- Maximální produkce chlóru/hodina: 11 gramů / hodina- Ozón produkce: 150 mg / hod- Filtrační čerpadlo minimální průtok: 5680 - 15140 l / hod INTEX Krystal Clear solinátor, chlorinátor s ozónovačem 26666 Pomocí nového solinátoru s ozonovačem bude údržba bazénové vody velmi jednoduchá. Aby mohl INTEX Krystal Clear správně pracovat, musíte v bazénu vytvořit 3% slaný roztok, díky kterému dochází pomocí elektrických elektrod k rozkladu solného roztoku na přírodní chlór a sodík. Dále se vytváří ionty aktivního kyslíku, které likvidují bakterie a řasy. Díky zabudovanému generátoru aktivního kyslíku O3 je možno snížit koncentraci chlóru v bazénu na minimum. Pro použití solinátoru je nutné, aby bazénové příslušenství bylo odolné slanému roztoku a bazén využíval filtrační čerpadlo s průtokem 5678l- 15140l/hodinu. Parametry:

- funkce Self Clean

- 24 hodinový časovač

- doporučená koncentrace soli: 3000 ppm= 3kg/m3

- Max. produkce chlóru/ h: 11gramů/ hodinu

- Produkce ozónu: 150mg/hodinu

- Požadovaný průtok čerpadla: 5678-15140 litrů/ hodinu

- Vhodné pro údržbu bazénů o objemu od 7,5m3 do 56,8m3 Náplň do vody bazénu- roztok 3%- nejodizovaná sůl

pro objem bazénu 7,5m3- cca 20kg soli

pro objem bazénu 56,8m3- cca 170kg soli Ilustrační foto


Přidat recenzi pro Intex Solinátor s ozónovačem

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.