Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Integrované obvody 2

Knihy

Integrované obvody 2

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Nemoc nemusí být katastrofou. Je to upozornění, signál či varování, že se v našem těle něco děje co by nemělo, a že je nutné to opravit nebo odstranit. Nemocí, či katastrofou se stává až tehdy, když tohoto varování neuposlechneme. Tělesné projevy nemoci jsou až tím posledním. Nemoc počíná v naší mysli, v emocích či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Integrované obvody 2 koupíte i tady

Specifikace Integrované obvody 2

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 126 Kč

Nemoc nemusí být katastrofou. Je to upozornění, signál či varování, že se v našem těle něco děje co by nemělo, a že je nutné to opravit nebo odstranit. Nemocí, či katastrofou se stává až tehdy, když tohoto varování neuposlechneme. Tělesné projevy nemoci jsou až tím posledním. Nemoc počíná v naší mysli, v emocích či narušených vztazích s okolím. Proto léčba po tělesné linii nemůže být úspěšná a trvalá, neboť je potřeba léčit původ nemoci. Tedy je nutné léčit nejen tělo, ale zejména ducha a duši. Kniha ukazuje na » ... a dál?

Produkt Integrované obvody 2

Integrované obvody 2 - parametry

Název produktu: Integrované obvody 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nemoc nemusí být katastrofou. Je to upozornění, signál či varování, že se v našem těle něco děje co by nemělo, a že je nutné to opravit nebo odstranit. Nemocí, či katastrofou se stává až tehdy, když tohoto varování neuposlechneme. Tělesné projevy nemoci jsou až tím posledním. Nemoc počíná v naší mysli, v emocích či narušených vztazích s okolím. Proto léčba po tělesné linii nemůže být úspěšná a trvalá, neboť je potřeba léčit původ nemoci. Tedy je nutné léčit nejen tělo, ale zejména ducha a duši. Kniha ukazuje na duševní příčiny a jejich promítnutí na tělesnou schránku. A konfrontuje je s východní medicínou, indickou a čínskou. Také se pokouší o jakési orientační zjištění, který tělesný orgán by mohl být v budoucnu postižen, abychom mohli tomuto postižení předcházet či zabránit. A posléze doporučuje, jak o naše zdraví pečovat, je chránit a předcházet onemocnění, tak, abychom prožili dlouhý život ve zdraví, štěstí a spokojenosti. (nejdůležitější údaje) Tato publikace navazuje na již vydanou příručku 269 integrovaných obvodů a stejným způsobem přináší podstatné a praktické informace (stručný popis, vlastnosti, mezní hodnoty, el. charakteristiky, rozložení vývodů aj.). Obsahuje - nejdůležitější integrované obvody HCMOS

- základní obvody k mikroprocesorům a jejich periferiím

- mnoho dalších nejčastěji používaných a osvědčených lineárních i číslicových integrovaných obvodů Obě knihy jsou pro všechny, kdo se zabývají elektronikou, stejně důležitou pomůckou jako páječka a měřící přístroje. Integrované obvody 2. Kniha logicky navazuje na katalog "269 integrovaných obvodů" aobsahuje nejdůležitější data otěch integrovaných obvodech, které nejsou obsaženy vprvním katalogu. Je nepostradatelnou pomůckou pro elektroniky amatéry, ale profesionálům nenahradí katalogové listy jednotlivých výrobců. Integrované obvody 2 od nakladatelství Miroslav Hrdina,Ing. - HEL v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha: Integrované obvody 2 - Nejdůl., , Miroslav Hrdina,Ing. - HEL, Knihy - Učebnice, odborná literatura - Hospodářství, technické vědy - Elektrotechnika, energetika Integrované obvody 2 - Nejdůl. - Nejdůležitější údaje - HEL - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - ISBN: 80-902059- Nakladatelství: HELVazba: Brožovaná bez přebalu leskláRozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x15 mmISBN: 80-902059-8-4 Podtitul: Nejdůležitější údajeVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-902059-8-4Rozměry: 210,0 x 150,0 x 15,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.