Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen InoCell 2 x 60 tablet

Léky

InoCell 2 x 60 tablet cena od 0 Kč

InoCell 2 x 60 tablet

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Barny\'s INOCELL je doplněk stravy s obsahem patentované směsi inositolu a inositolhexafosfátu (IP6), které se ve svém pozitivním účinku doplňují. Tyto látky posilují imunitní funkce, mají významnou antioxidační a detoxikační kapacitu. Příznivě působí také na funkci jater. Inositol a IP6 jsou významné nutriční látky ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

InoCell 2 x 60 tablet - parametry

Název produktu: InoCell 2 x 60 tablet
Výrobce: FORTIUS NATURAL NUTRITION
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Barny\'s INOCELL je doplněk stravy s obsahem patentované směsi inositolu a inositolhexafosfátu (IP6), které se ve svém pozitivním účinku doplňují. Tyto látky posilují imunitní funkce, mají významnou antioxidační a detoxikační kapacitu. Příznivě působí také na funkci jater. Inositol a IP6 jsou významné nutriční látky vykazující výrazné protinádorové působení; mohou bránit nejen rozvoji rakoviny, ale mají i řadu dalších, pro organismus velmi prospěšných účinků (posilují imunitu, chrání buněčné struktury před poškozením a snižují toxicitu chemoterapie).

Inositolhexafosfát je obsažen především v obilkách cereálií a semenech luštěnin, pro organismus je zdrojem fosforu. Inositolhexafosfát má výrazné chelatační schopnosti (schopnost vázat vícevazebné kationty) a antioxidační aktivitu.

Inositol a jeho fosforylované formy (inositol-2-fosfát až inositol-6-fosfát, které označujeme jako IP2-IP6) jsou přirozené nutriční látky nacházející se v obalech obilovin, rýže, luštěnin a dalších. Tyto látky jsou důležité pro správnou funkci imunitního a centrálního nervového systému. Bylo zjištěno, že fosforylované formy inositolu hrají důležitou roli v buněčné signální soustavě a jsou velmi důležité v řízení buněčného cyklu, který zahrnuje fázi buněčného dělení, zrání a smrti. Při poruše regulace tohoto cyklu a při narušení kontrolních mechanismů (buňky se mohou nekontrolovaně dělit – vzniká rakovinné bujení) napomáhá inositol a IP6 obnovovat původní stav a omezuje tak šíření rakoviny.

Přípravek Barny\'s INOCELL užívejte pro podporu přirozené imunity, je vhodný jako doplněk stravy při onkologické léčbě, je vhodný pro osoby, které jsou oslabovány častými stresovými situacemi či prodělaly nějaké dlouhodobé onemocnění.

Doporučené dávkování: dospělí 2 tablety 1x denně, při potížích 2x denně 2 tablety. Děti od 6 let poloviční dávky. Tablety užívejte vždy nejméně 30 minut před jídlem. Celková denní dávka nesmí překročit 4 tablety. Není vhodné pro děti do 6 let, pro těhotné a kojící ženy. InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2+-Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují. Hlavní význam těchto látek je spatřován v posílení imunitních funkcí, zvýšení ochrany před nádorovými chorobami a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě. Ochrana před nádorovými chorobami a silný imunostimulant.Preparát se užívá na posílení imunity a jako prevence a doplněk léčby u onkologicky nemocných Pro zdraví každé buňky. Obsahuje patentově chráněnou látku Inocell - směs Inositolu a IP6 (inositolhexafosfátu). InoCell dvojbalení 2x60 tablet od Biopol GN na www.GigaLekarna.cz za 946 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.