MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Inna Segal: Tajná řeč vašeho těla

Knihy naučná literatura

Inna Segal: Tajná řeč vašeho těla cena od 0 Kč

Inna Segal: Tajná řeč vašeho těla

Hodnocení: 8x
  • 3.875

Využijte léčivou inteligenci, jež ve vás dříme. Inna Segal a příručka Tajná řeč vašeho těla odhaluje poselství, které vám vaše vlastní tělo sděluje každý den. Pojmenovává možné příčiny různých zdravotních obtíží. Zabývá se emoční, mentální i energetickou rovinou. Pomáhá v postupném návratu k přirozenému zdraví. Využijete pouze vlastní intuici a duševní sílu. Naučte se rozumět jazyku nemocí a objevte léčivé schopnosti vlastního těla. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Inna Segal: Tajná řeč vašeho těla - parametry

Název produktu: Inna Segal: Tajná řeč vašeho těla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.875
Podrobný popis:

Co Vám říká Vaše tělo - Inna Segal Kniha s názvem Co Vám říká Vaše tělo je druhým vydáním úspěšného titulu Tajná řeč Vašeho těla. Inna Segal v tomto bestselleru odhaluje tajemství pochopení poselství vašeho těla a základní mentální, emocionální a energetické příčiny fyzických příznaků a zdravotního stavu. Tato inspirativní příručka se podrobně zabývá možnými příčinami zdravotních problémů celého těla. Inna nabízí krok za krokem jedinečné metody pomoci při návratu vašeho těla do přirozeného stavu zdraví. Inna vám pomůže napojit se na vaši přirozenou léčivou inteligenci a vyvolá ve vašem těle schopnost sebeuzdravování. Snadno vás provede cestou transformace života a posílení, kde budete: - léčit emocionální, mentální a energetické příčiny fyzických obtíží, - používat jednoduchá, rychlá a praktická cvičení pro uzdravování vašich orgánů, - zvládat tajemství jazyka nemocí a účinné postupy uzdravování, - odkrývat a zbavovat se omezujících myšlenek a emocí, - objevovat, jak používat barvy k uzdravování svého života, - odhalovat a používat informace, kterými se od svého těla učíte. Informace z této knihy mohou být užitečné i pro ty, kteří nejsou nemocní. Můžete využít léčebné postupy pro zlepšení svého zdraví, vitality, intuice a úspěchu z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport | Zdraví | Alternativní medicína | Léčitelství od Gardenia Publishers, naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Inna SegalPsychické a energetické příčiny chorob a jejich léčbaGardenia 2017Kniha, čeština, 284 stran


Přidat recenzi pro Inna Segal: Tajná řeč vašeho těla

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.