Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga

Učebnice/Odborná literatura

Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga

Hodnocení: 1x
  • 4

Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga - Petr Anděl, Matej Škrovina, Vítězslav Ducháč, Karel Klos . Ke zdravotním problémům stárnoucí populace pravidelně patří i inkontinence a sexuální dysfunkce, přestože jsou v současnosti diagnostikovány a léčeny jen ojediněle. Inkontinence stolice je příčinou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Inkontinence stolice a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga koupíte i tady

Specifikace Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 254 Kč

Předkládaná monografie nabízí úvodem základní údaje z anatomie a fyziologie, podrobněji se pak věnuje obstipaci, inkontinenci a prolapsu rekta. V dalších kapitolách poskytuje přehledně utříděné informace o etiologii, patogenezi, symptomatologii atd. ... a dál?

Produkt Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga

Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga - parametry

Název produktu: Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga - Petr Anděl, Matej Škrovina, Vítězslav Ducháč, Karel Klos . Ke zdravotním problémům stárnoucí populace pravidelně patří i inkontinence a sexuální dysfunkce, přestože jsou v současnosti diagnostikovány a léčeny jen ojediněle. Inkontinence stolice je příčinou zdravotních, hygienických, psychosociálních a ekonomických problémů, sužujících jak postižené osoby, tak osoby blízké a pečující. Více než polovina osob, ošetřovaných v pečovatelských a sociálně-zdravotních institucích, trpí inkontinencí moči nebo stolice, popř. jejich kombinací. Přes vysokou prevalenci těchto onemocnění je diagnostika, léčba, prevence a komplexní péče o osoby postižené inkontinencí stolice na pokraji zájmu veřejnosti i odborníků, přestože jde o problém interdisciplinární, spadající do kompetence chirurgů, neurologů, psychiatrů a psychologů a v neposlední řadě též gastroenterologů. Předkládaná monografie nabízí úvodem základní údaje z anatomie a fyziologie, podrobněji se pak věnuje obstipaci, inkontinenci a prolapsu rekta. V dalších kapitolách poskytuje přehledně utříděné informace o etiologii, patogenezi, symptomatologii a diagnostice, podrobněji pak představuje jednotlivé terapeutické metody. Autoři v úvodu upozorňují, že jedině otevřená odborná diskuse a odpovídající výzkum mohou vést k integrovanému, mezioborovému medicínskému přístupu k seniorům, který zlepší kvalitu jejich života. Prvním krokem v tomto směru může být právě tato kniha, kterou autoři koncipovali s vědomím naznačené složitosti této tematiky. Inkontinence stolice a obstipace pohledem chirurga - Petr Anděl, Matej Škrovina, Vítězslav Ducháč, Karel Klos od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.