Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ing. Miloslav Kopřiva, Mgr. Jaroslav Novotný: Manuál k daňovému řádu

Učebnice/Odborná literatura

Ing. Miloslav Kopřiva, Mgr. Jaroslav Novotný: Manuál k daňovému řádu

Hodnocení: 1x
  • 4

Manuál k daňovému řádu - kolektiv autorů . Od prvních dnů roku 2011 se odborná veřejnost začala potýkat s novým daňovým řádem, který po 18 letech nahradil dosavadní zákon o správě daní a poplatků. To s sebou přináší řadu změn pro všechny poplatníky, plátce, jejich zástupce a poradce; dále také pro pracovníky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86756
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ing. Miloslav Kopřiva, Mgr. Jaroslav Novotný: Manuál k daňovému řádu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 498 Kč

Od prvních dnů roku 2011 se odborná veřejnost začala potýkat s novým daňovým řádem, který po 18 letech nahradil dosavadní zákon o správě daní a poplatků. To s sebou přináší řadu změn pro všechny poplatníky, plátce, jejich zástupce a poradce; dále také pro pracovníky finančních orgánů zabývající se daňovou problematikou a další pracovníky veřejné správy, kteří vykonávají poplatkovou agendu, zejména obce. Kniha slouží jako manuál k pochopení a aplikaci nového daňového řádu, jehož text je výrazně rozsáhlejší než text » ... a dál?

Produkt Ing. Miloslav Kopřiva, Mgr. Jaroslav Novotný: Manuál k daňovému řádu

Ing. Miloslav Kopřiva, Mgr. Jaroslav Novotný: Manuál k daňovému řádu - parametry

Název produktu: Ing. Miloslav Kopřiva, Mgr. Jaroslav Novotný: Manuál k daňovému řádu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 498 Kč
Maximální cena: 511 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Manuál k daňovému řádu - kolektiv autorů . Od prvních dnů roku 2011 se odborná veřejnost začala potýkat s novým daňovým řádem, který po 18 letech nahradil dosavadní zákon o správě daní a poplatků. To s sebou přináší řadu změn pro všechny poplatníky, plátce, jejich zástupce a poradce; dále také pro pracovníky finančních orgánů zabývající se daňovou problematikou a další pracovníky veřejné správy, kteří vykonávají poplatkovou agendu, zejména obce. Kniha slouží jako manuál k pochopení a aplikaci nového daňového řádu, jehož text je výrazně rozsáhlejší než text dosavadního zákona. Jednotlivá ustanovení daňového řádu jsou detailně komentována a provázána na související právní předpisy; v textu je řada příkladů a judikátů. Koncepce knihy by měla umožnit zvládnutí složité problematiky více i méně odborně orientovaným uživatelům. Jsou v ní zapracovány už také schválené změny daňového řádu účinné od 1.3.2011 a změny zákona o DPH (účinnost od 1.4.2011). Kniha je zpracována autory s letitými praktickými zkušenostmi v oblasti správy daní. Kniha má pevnou vazbu a je opatřena klasickými barevnými záložkami. Manuál k daňovému řádu - kolektiv autorů od nakladatelství Sagit, a.s. v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.