Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Informační centrum ČKAIT Navrhování dřevěných konstrukcí - Petr Kuklík, Anna Kuklíková

Učebnice/Odborná literatura

Informační centrum ČKAIT Navrhování dřevěných konstrukcí - Petr Kuklík, Anna Kuklíková cena od 0 Kč

Informační centrum ČKAIT Navrhování dřevěných konstrukcí - Petr Kuklík, Anna Kuklíková

Hodnocení: 1x
  • 4

Pro navrhování dřevěných konstrukcí se v minulosti používaly různé výpočetní postupy, které byly dány většinou příslušnými národními předpisy, aby bylo možné na jejich základě srovnávat hospodárnost staveb, zajistit jednotnou hladinu spolehlivosti a rozhodovat právní spory. Pro navrhování dřevěných konstrukcí se v ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Informační centrum ČKAIT Navrhování dřevěných konstrukcí - Petr Kuklík, Anna Kuklíková - parametry

Název produktu: Informační centrum ČKAIT Navrhování dřevěných konstrukcí - Petr Kuklík, Anna Kuklíková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pro navrhování dřevěných konstrukcí se v minulosti používaly různé výpočetní postupy, které byly dány většinou příslušnými národními předpisy, aby bylo možné na jejich základě srovnávat hospodárnost staveb, zajistit jednotnou hladinu spolehlivosti a rozhodovat právní spory. Pro navrhování dřevěných konstrukcí se v naší republice před zavedením Eurokódů postupně používaly tyto národní normy: norma ČSN 1052 a norma ČSN 73 2050 byly normami, které uváděly postupy pro navrhování dřevěných konstrukcí podle metody dovolených namáhání, norma ČSN 73 1701 je potom již normou pro navrhování dřevěných konstrukcí podle mezních stavů. Od roku 1980 se v rámci Evropské unie zpracovává jednotná soustava normativních dokumentů pro navrhování stavebních konstrukcí označovaná pracovním názvem Eurokódy, jejímž hlavním cílem je usnadnit volný obchod s dodávkami výrobků a stavebních prací v rámci EU. Tato příručka je zaměřena na navrhování dřevěných konstrukcí při běžné teplotě a za požáru podle evropských norem.

Obsahuje návrhová pravidla podle Eurokódu 5 (EN 1995), evropské normy pro navrhování dřevěných konstrukcí. Pro lepší pochopení návrhových pravidel Eurokódu 5 jsou v jednotlivých kapitolách příručky uvedeny řešené příklady. Cílem příručky je seznámit čtenáře s obecnými pravidly pro navrhování dřevěných konstrukcí podle Části 1 Eurokódu 5, která byla v České republice zavedena jako ČSN EN 1995-1. Navrhování dřevěných konstrukcí - Petr Kuklík, Anna Kuklíková od authora Petr Kuklík, Anna Kuklíková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.