Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Informační centrum ČKAIT Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová

Učebnice/Odborná literatura

Informační centrum ČKAIT Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová

Hodnocení: 1x
  • 4

Základní požadavky na stavbu vycházejí ze zákona č. 183/2006 Sb., stavebního zákona a stavební vyhlášky č. 268/2009 Sb., ale podrobné požadavky na stavbu a na kvalitu vnitřního prostředí staveb ve vztahu k člověku vždy rozpracovávaly příslušné hygienické předpisy. Ty byly po roce 2000 nahrazeny řadou nařízení vlády a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85945

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Informační centrum ČKAIT Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová od authora Zuzana Mathauserová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Informační centrum ČKAIT Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová

Informační centrum ČKAIT Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová - parametry

Název produktu: Informační centrum ČKAIT Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základní požadavky na stavbu vycházejí ze zákona č. 183/2006 Sb., stavebního zákona a stavební vyhlášky č. 268/2009 Sb., ale podrobné požadavky na stavbu a na kvalitu vnitřního prostředí staveb ve vztahu k člověku vždy rozpracovávaly příslušné hygienické předpisy. Ty byly po roce 2000 nahrazeny řadou nařízení vlády a vyhlášek postupně novelizovaných. V některých případech došlo i k opakovaným rychlým doplňkům a změnám původních předpisů a v nich uváděných „hygienických požadavků“. Jedná se většinou o prováděcí předpisy ke „zdravotnímu zákonu“ – zákonu č. 258/2000 Sb., příp. v případech pracovního prostředí i k „zákoníku práce“ – zákonu č. 262/2006 Sb., v platných zněních. Požadavky dřívější radiační hygieny na stavby jsou stanoveny v předpisech Státního ústavu pro jadernou bezpečnost. V příručce je uveden seznam předpisů platných k září 2010 a citace jejich částí, týkajících se požadavků na stavbu z hlediska kvality vnitřního prostředí staveb a jeho vlivu na člověka – členění stavby, prostorových požadavků, větrání a vytápění vnitřních prostor, limitů fyzikálních, chemických a biologických faktorů a dalších ukazatelů, vč. způsobu jejich zajištění – požadavků, které používají pro svoji práci orgány ochrany veřejného zdraví, tj. krajské hygienické stanice, zdravotní ústavy, Státní zdravotní ústav. Výhodná nabídka Hygienické předpisy ve výstavbě - Zuzana Mathauserová + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od Informační centrum ČKAIT v kategorii knihy > | za cenu 124,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.