Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Inflamalgin gel 100 g

Léky

Inflamalgin gel 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Inflamalgin gel má protizánětlivý účinek, tlumí bolest a zmírňuje otoky. Používá se místně k léčbě onemocnění pohybového aparátu se zánětlivým nebo degenerativním původem. Přípravek Inflamalgin je vhodný ke krátkodobé lokální léčbě akutních poranění např. podvrtnutí, pohmoždění a při úrazech způsobených při sportu u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Inflamalgin gel 100 g

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 171 Kč

Přípravek Inflamalgin je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Obsahuje léčivou látku diklofenak, který tlumí tvorbu látek, jež se podílejí na rozvoji zánětu. Inflamalgin tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Inflamalgin je vhodný k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů a je možné ho běžně použít u následujících stavů: • poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při » ... a dál?

Produkt Inflamalgin gel 100 g

Inflamalgin gel 100 g - parametry

Název produktu: Inflamalgin gel 100 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Inflamalgin gel má protizánětlivý účinek, tlumí bolest a zmírňuje otoky. Používá se místně k léčbě onemocnění pohybového aparátu se zánětlivým nebo degenerativním původem. Přípravek Inflamalgin je vhodný ke krátkodobé lokální léčbě akutních poranění např. podvrtnutí, pohmoždění a při úrazech způsobených při sportu u dospívajících od 14 let. Dospělí mohou přípravek používat při poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natažení nebo pohmoždění a bolesti zad. Jak se přípravek Inflamalgin používá: Dospělí a dospívající od 14 let nanáší malé množství gelu 3-4x denně na pokožku v místě bolesti nebo otoku. Pokud se bolest nebo otok nezlepší do 7 dní, poraďte se s lékařem. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření. Složení: Léčivou látkou je diclofenacum natricum 0,01 g v 1 g gelu (1%). Pomocnými látkami jsou ethanol 96%, isopropylalkohol, karbomer 980, roztok amoniaku 10%, monohydrát kyseliny STÉRIMAR na ucpaný nos obsahuje mořskou vodu přímo z oceánu, která je přirozeně bohatá na stopové prvky a minerály. Ty pozitivně působí na nosní sliznici a pomáhají ji udržovat v dobré kondici. STÉRIMAR na ucpaný nos je navíc obohacený o měď, která má výrazné protibakteriální účinky. Nosu postiženému rýmou tak pomáhá lépe bojovat s bakteriemi. první hypertonický roztok obohacený o měď na českém trhu pomáhá uvolnit nos, díky mědi má protibakteriální a desinfekční účinky pro dospělé a děti od 3 let krátkodobé užití (2 týdny) Vhodný jako doplněk léčby rýmy – je možné jej užívat společně s dekongestanty (kapkami nebo sprejem proti rýmě)  Dávkování: 2 – 6 vstřiků denně do každé nosní dírky     Stérimar Na ucpaný nos je hypertonický roztok obohacený o měď. Inflamalgin je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Obsahuje léčivou látku diklofenak, který tlumí tvorbu látek, jež se podílejí na rozvoji zánětu. Inflamalgin tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let. Čtěte podrobně příbalový leták. Potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok, urychluje vstřebávání modřin. Léčí poúrazové stavy a následky sportovních úrazů. Lék k vnějšímu užití. Farmakoterapeutická skupina: Lokální léčiva k terapii bolestí svalů a kloubů. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Inflamalgin 10mg/1g drm.gel 1x100g od Zentiva na www.GigaLekarna.cz za 91 Kč .


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.