Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Imro Vaško: Architektúra pohyblivého obrazu

Knihy naučná literatura

Imro Vaško: Architektúra pohyblivého obrazu

Hodnocení: 1x
  • 4

Architektúra pohyblivého obrazu - Imro Vaško. Kniha Architektúra pohyblivého obrazu obsahuje třiatřicet autorských esejů, které profesor Imro Vaško pravidelně píše pro slovenský časopis ARCH. Publikace je doplněna úvodní analytickou studií, zabývající se profesním křížením architektonického navrhování s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.84838
skladem

Jaké má kniha
Architektúra pohyblivéh..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Imro Vaško: Architektúra pohyblivého obrazu koupíte i tady

Specifikace Imro Vaško: Architektúra pohyblivého obrazu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

Kniha Architektúra pohyblivého obrazu obsahuje třiatřicet autorských esejů, které profesor Imro Vaško pravidelně píše pro slovenský časopis ARCH. Publikace je doplněna úvodní analytickou studií, zabývající se profesním křížením architektonického navrhování s kinematografickou iluzí v nové digitálně-virtuální epoše 21. století, epilogem Cyrila Říhy a rozhovorem s autorem, který vedl David Kořínek. Ambicí knihy je přiblížit autorovu tvorbu českému čtenáři. Text je určený širšímu, příběhově-senzitivnímu publiku, » ... a dál?

Produkt Imro Vaško: Architektúra pohyblivého obrazu

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Muzeum umění

Muzeum umění

od 3 999 Kč

Exner

Exner

od 1 393 Kč

Bible

Bible

od 1 851 Kč

Jan Švankmajer

Jan Švankmajer

od 1 393 Kč

Imro Vaško: Architektúra pohyblivého obrazu - parametry

Název produktu: Imro Vaško: Architektúra pohyblivého obrazu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Architektúra pohyblivého obrazu - Imro Vaško. Kniha Architektúra pohyblivého obrazu obsahuje třiatřicet autorských esejů, které profesor Imro Vaško pravidelně píše pro slovenský časopis ARCH. Publikace je doplněna úvodní analytickou studií, zabývající se profesním křížením architektonického navrhování s kinematografickou iluzí v nové digitálně-virtuální epoše 21. století, epilogem Cyrila Říhy a rozhovorem s autorem, který vedl David Kořínek. Ambicí knihy je přiblížit autorovu tvorbu českému čtenáři. Text je určený širšímu, příběhově-senzitivnímu publiku, které se zajímá o vzájemné přesahy technologií, architektury a dramatu v éře nových komunikačních jazyků. Vznik současných filmů otevírá pro architekturu množství kritických reflexí, se kterými je naše lidská každodennost neustále konfrontována – rychlost v čase i prostoru, existence v sítích a displejích, neohraničenost a globálnost fyzických prostorů, prolínání kritérií, obsahů, funkcí, a k tomu permanentně se zvyšující zranitelnost lidstva, které už nedokáže ochránit fyzické schránky budov, inteligentní městské systémy ani dokonalé politické demokracie či totality. Dnešní multiplexy anebo domácí screeny nám v 2D či 3D nabízejí fascinující exkurze do typologií našich (ne)každodenních prostorů a architektur. Grafická podoba Jan Buchtela a Vojtěch Říha. Architektúra pohyblivého obrazu - Imro Vaško od nakladatelství UMPRUM v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.