Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen IMPEX Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3.

Učebnice/Odborná literatura

IMPEX Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3.

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha + CD je doplňujícím materiálem k I. dílu učebnice Angličtina pro jazykové školy: poskytuje tolik potřebnou praxi v nácviku výslovnosti a v rozvoji poslechových dovedností. Kniha obsahuje 24 lekcí, stejně jako základní učebnice. Cvičení ke každé lekci jsou rozdělena do dvou části: 1) nácvik výslovnosti, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? IMPEX Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3. koupíte i tady

Specifikace IMPEX Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

, Druh sortimentu : Kniha, Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3., Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno ... a dál?

Produkt IMPEX Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3.

IMPEX Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3. - parametry

Název produktu: IMPEX Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha + CD je doplňujícím materiálem k I. dílu učebnice Angličtina pro jazykové školy: poskytuje tolik potřebnou praxi v nácviku výslovnosti a v rozvoji poslechových dovedností. Kniha obsahuje 24 lekcí, stejně jako základní učebnice. Cvičení ke každé lekci jsou rozdělena do dvou části: 1) nácvik výslovnosti, rytmu a intonace, tzn. fonetická cvičení, a 2) vlastní poslechová cvičení. V prvních lekcích se přirozeně věnuje více pozornosti nácviku výslovnosti, zatímco pozdější lekce se více zaměřují na slovní a větný přízvuk, vázání a intonaci a na vlastní poslechová cvičení. Všechny lekce využívají slovní zásobu i gramatické vazby z odpovídajících lekcí v základní učebnici. Fonetická cvičení se zaměřují především na hlásky, jejich spojení a ostatní jevy, jimiž se čeština liší od angličtiny. K nácviku hlásek je použito i výrazů, které studenti-začátečníci dosud neznají. Jsou nutná k tomuto nácviku, proto nehledejte jejich významy a nezatěžujte si jimi paměť; téměř všechny se postupně naučíte v průběhu studia. Vysvětlení a nákres postavení mluvidel vám usnadní nácvik, stejně jako doprovodná nahrávka. Kromě nácviku výslovnosti, rytmu a intonace vás fonetická cvičení povedou k rozlišení podobných zvuků, slov a gramatických tvarů. Vlastní poslechová cvičení vám poskytnou řadu příležitostí rozvíjet od počátku svého studia poslechové dovednosti: zvyknout si na anglickou intonaci, rytmus, vázání slov a redukci; zaměřovat se při poslechu na přízvučná slova, a tak se naučit orientovat se v mluvené řeči. Cvičení v knize vám umožní tyto užitečné dovednosti procvičit formou rozmanitých cvičení. Cvičení jsou doplněna Klíčem a přepisem poslechových textů. Ke knize patří nahrávka. Přejeme vám, aby se vám s knihou dobře pracovalo a aby vám přinesla hodně užitku. Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3.. Poslechová cvičení k angličtině pro SŠ + CD 3. od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha: Poslechová cvičení k ang.SŠ 3, , Nakladatelství IMPEX, s.r.o., Knihy - Učebnice, odborná literatura - Cizí jazyky - Angličtina Nakladatelství: IMPEXRozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x5 mmISBN: 80-86035-39-5 ISBN: 80-86035-39-5Rozměry: 210,0 x 150,0 x 5,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.