Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Immunal kapky 50 ml

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Immunal kapky 50 ml cena od 0 Kč

Immunal kapky 50 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek Immunal patří do skupiny rostlinných léčiv, která podporují imunitní odpověď. Užívá se ke krátkodobé prevenci a léčbě běžného nachlazení a jeho příznaků (rýma, bolest v krku, únava). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE IMMUNAL perorální kapky, roztok Echinaceae purpureae herbae succus Přečtěte si ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

DOLGIT KRÉM 100 g

DOLGIT KRÉM 100 g

od 112 Kč

DOLGIT KRÉM 150 g

DOLGIT KRÉM 150 g

od 167 Kč

IBALGIN GEL 100 g

IBALGIN GEL 100 g

od 113 Kč

Immunal kapky 50 ml - parametry

Název produktu: Immunal kapky 50 ml
Výrobce: LEK PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek Immunal patří do skupiny rostlinných léčiv, která podporují imunitní odpověď. Užívá se ke krátkodobé prevenci a léčbě běžného nachlazení a jeho příznaků (rýma, bolest v krku, únava). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE IMMUNAL perorální kapky, roztok Echinaceae purpureae herbae succus Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Immunal musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 10 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Immunal a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Immunal užívat 3. Jak se přípravek Immunal užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Immunal uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK IMMUNAL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Immunal patří do skupiny rostlinných léčiv, která podporují imunitní odpověď. Immunal obsahuje šťávu z čerstvě sklizené kvetoucí nati třapatky nachové (Echinacea purpurea (L.) Moench). Účinné látky třapatky nachové posilují obranyschopnost organismu tím, že zvyšují počet bílých krvinek (granulocytů a makrofágů) a aktivizují jejich schopnost zničit a pohltit mikroorganismy napadající organismus. Immunal se užívá ke krátkodobé prevenci a léčbě běžného nachlazení a jeho příznaků (rýma, bolest v krku, únava). 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK IMMUNAL UŽÍVAT Neužívejte přípravek Immunal jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na rostliny z čeledi hvězdnicovitých (Asteraceae) jako heřmánek, arnika, měsíček, řebříček nebo na kteroukoli další složku přípravku jestliže trpíte progredujícími systémovými onemocněními (postupující onemocnění postihující organismus jako celek): tuberkulózou či sarkoidózou jestliže máte autoimunitní onemocnění, kdy je činnost imunitního systému zaměřena proti vlastním buňkám, jako kolagenózy a roztroušená skleróza jestliže trpíte imunitní nedostatečností (HIV infekce, AIDS) jestliže užíváte léčbu, která tlumí činnost Vašeho imunitního systému, např. léky na rakovinu nebo používané po transplantaci orgánu či kostní dřeně jestliže máte krevní onemocnění postihující bílé krvinky, např. snížení počtu určitých druhů bílých krvinek (např. leukóza, leukémie). Přípravek Immunal nesmějí užívat děti mladší než 1 rok, jelikož jejich imunitní systém není plně vyvinut. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Immunal je zapotřebí Jestliže se příznaky zhorší nebo se vyskytne vysoká horečka, před užíváním přípravku


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.