Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Imazol Plus mast 30 g

Léky

Imazol Plus mast 30 g

Hodnocení: 15x
  • 4

Imazol Plus je mast vhodná na léčbu plísní či mokvajících infekcí nohou. Jedná se otakzvané antimykotikum s protibakteriálním účinkem. Obsahuje celou řadu aktivních látek, které vám mohou výrazně ulevit již po krátké době užívání. Přípravek je vhodný k léčbě plísní a silně mokvajících infekcí v meziprstních prostorách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Imazol Plus mast 30 g koupíte i tady

Specifikace Imazol Plus mast 30 g

Kategorie Léky
Výrobce SPIRIG
Nejnižší cena 118 Kč

Imazol Plus je krém určený na léčbu kožních houbovitých (mykotických) onemocnění, které jsou doprovázené bakteriálními infekcemi (např. houbovité onemocnění mezi prsty rukou a nohou, tzv. interdigitální mykózy). ... a dál?

Produkt Imazol Plus mast 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Imazol Plus mast 30 g - parametry

Název produktu: Imazol Plus mast 30 g
Výrobce: SPIRIG
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Imazol Plus je mast vhodná na léčbu plísní či mokvajících infekcí nohou. Jedná se otakzvané antimykotikum s protibakteriálním účinkem. Obsahuje celou řadu aktivních látek, které vám mohou výrazně ulevit již po krátké době užívání.

Přípravek je vhodný k léčbě plísní a silně mokvajících infekcí v meziprstních prostorách nohou (např. „atletická noha"). - Imazol Plus je antimykotikum s rozšířeným protibakteriálním účinkem. Obsahuje kombinaci antimykotika klotrimazolu a antiseptika hexamidinu. Hexamidin rozšiřuje spektrum účinnosti přípravku proti gramnegativním bakteriím. Díky svým vlastnostem je vhodný na léčbu běžných, ale i superinfikovaných mykóz jako např. „atletická noha" a jiných smíšených infekcí. Hydrofilní masťový základ je adekvátní u tohoto typu lézí. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Imazol Plus krém (clotrimazolum, hexamidini-diisethionas) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Imazol Plus musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Imazol Plus a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Imazol Plus používat Jak se Imazol Plus používá Možné nežádoucí účinky Jak Imazol Plus uchovávat Další informace 1. CO JE IMAZOL PLUS A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravky Imazol jsou protiplísňové a protibakteriální přípravky se širokým spektrem účinku. Účinek klotrimazolu zahrnuje všechny důležité druhy kožních plísní a jisté bakterie. Hexamidín v přípravku Imazol Plus zesiluje účinek klotrimazolu proti kvasinkám a rozšiřuje jej o další druhy bakterií, které se podílejí na vzniku tzv. „atletické nohy“ (je to stav, kdy se plíseň na nohou silně rozmokvá). Imazol Plus je vhodný k léčbě plísní a silně mokvajících infekcí v meziprstních prostorách nohou. Rovněž je vhodný k léčbě některých speciálních onemocnění jako jsou: „Pityriasis versicolor“ (kožní onemocnění způsobené mikroorganizmem Malassezia furfur s tvorbou kávově hnědých skvrn na kůži, které mohou měnit barvu), „Erythrasma“ (kožní onemocnění projevující se ostře ohraničenými hnědavě červenými skvrnami se zřaseným šupinatým povrchem, lokalizovanými hlavně na vnitřních plochách stehen). Diagnózu těchto onemocnění ovšem vždy určí lékař, se kterým se poraďte o vhodnosti používání přípravku Imazol Plus. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE IMAZOL PLUS POUŽÍVAT Nepoužívejte Imazol Plus Přípravky nesmí používat nemocní se známou přecitlivělostí na klotrimazol nebo jiný derivát imidazolu a ostatní složky přípravků. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Imazol Plus je zapotřebí Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.