Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ilustrovaná encyklopedie Bible

Knihy naučná literatura

Ilustrovaná encyklopedie Bible

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Ilustrovaná encyklopedie Bible - neuveden. Ilustrovaná encyklopedie Bible předkládá výklad biblických příběhů, od Genesis po Zjevení Janovo, a snaží se ho přiblížit co nejširšímu okruhu čtenářů. Na textech spolupracovali odborníci z nejrůznějších církví a oblastí a výklad doplňuje unikátní obrazový ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.67
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ilustrovaná encyklopedie Bible

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 1 163 Kč

Ilustrovaná encyklopedie Bible - neuveden Ilustrovaná encyklopedie Bible předkládá výklad biblických příběhů, od Genesis po Zjevení Janovo, a snaží se ho přiblížit co nejširšímu okruhu čtenářů. Na textech spolupracovali odborníci z nejrůznějších církví a oblastí a výklad doplňuje unikátní obrazový materiál, od map po díla starých mistrů, od historických artefaktů po dnešní fotografie biblických zemí. Kniha je určena pro čtenáře z nejrůznějších náboženských prostředí i pro čtenáře, kteří z náboženského prostředí » ... a dál?

Produkt Ilustrovaná encyklopedie Bible

Ilustrovaná encyklopedie Bible - parametry

Název produktu: Ilustrovaná encyklopedie Bible
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 163 Kč
Maximální cena: 1 163 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ilustrovaná encyklopedie Bible - neuveden. Ilustrovaná encyklopedie Bible předkládá výklad biblických příběhů,

od Genesis po Zjevení Janovo, a snaží se ho přiblížit co nejširšímu

okruhu čtenářů. Na textech spolupracovali odborníci z nejrůznějších

církví a oblastí a výklad doplňuje unikátní obrazový materiál, od

map po díla starých mistrů, od historických artefaktů po dnešní

fotografie biblických zemí. Kniha je určena pro čtenáře z

nejrůznějších náboženských prostředí i pro čtenáře, kteří z

náboženského prostředí nepocházejí, pro ty, kteří již měli možnost

se s Biblí seznámit, i pro ty, kteří o ní dosud vědí jen málo. Publikace: Ilustrovaná encyklopedie Bible - neuveden. Unikátní projekt velkoformátové ilustrované bible, která vychází u příležitosti výročí 1150 let od příchodu sv. Cyrila a Metoděje. Skvěle graficky zpracovaná publikace obsahuje 110 celostránkových ilustrací od 11 českých a slovenských malířů a grafiků, které doprovázejí text moderního biblického překladu, tzv. Jeruzalémské bible. Ilustrace představují různé umělecké pohledy a přístupy a osobité uchopení biblických témat, jímž umocňují text posvátné knihy. Bibli ilustrovali: Daniel Balabán, Stano Dusík, Jan Jemelka, Jan Knap, M. F. Koupil, Igor Piačka, Peter Pollág, Jana Kiselová-Siteková, Peter Uchnár, Jaroslav Šerých, Josef Žáček kniha, Ilustrovaná encyklopedie Bible, Převyprávění s výkladem Od stvožení ke vzkříšení, , Knižní klub


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.