Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ilja Falkovskij: Neviditelné vraždy

Knihy naučná literatura

Ilja Falkovskij: Neviditelné vraždy

Hodnocení: 1x
  • 4

Neviditelné vraždy - Ilja Falkovskij „Neonacisti v Rusku pravidelně zabíjejí lidi. V novinách se ocitají strohé údaje z policejních souhrnných zpráv. ,Podřezaný metař‘, ,zabitý muž asiatského vzhledu‘. Ale jak se to stalo? Kdo jsou ti bezejmenní lidé? Skoro se o nich nemluví. Jenže každý z nich měl svůj život, měl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Neviditelné vraždy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ilja Falkovskij: Neviditelné vraždy koupíte i tady

Specifikace Ilja Falkovskij: Neviditelné vraždy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 177 Kč

„Neonacisti v Rusku pravidelně zabíjejí lidi. V novinách se ocitají strohé údaje z policejních souhrnných zpráv. ,Podřezaný metař‘, ,zabitý muž asiatského vzhledu‘. Ale jak se to stalo? Kdo jsou ti bezejmenní lidé? Skoro se o nich nemluví. Jenže každý z nich měl svůj život, měl příbuzné, pro které je ztráta bližního obrovskou tragédií,“ píše novinář, spisovatel a výtvarník Ilja Falkovskij v prologu své knihy Neviditelné vraždy. Koláž sestavená z přepisů soudních procesů je až překvapivě strhující. I když předkládá » ... a dál?

Produkt Ilja Falkovskij: Neviditelné vraždy

Ilja Falkovskij: Neviditelné vraždy - parametry

Název produktu: Ilja Falkovskij: Neviditelné vraždy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Neviditelné vraždy - Ilja Falkovskij „Neonacisti v Rusku pravidelně zabíjejí lidi. V novinách se ocitají strohé údaje z policejních souhrnných zpráv. ,Podřezaný metař‘, ,zabitý muž asiatského vzhledu‘. Ale jak se to stalo? Kdo jsou ti bezejmenní lidé? Skoro se o nich nemluví. Jenže každý z nich měl svůj život, měl příbuzné, pro které je ztráta bližního obrovskou tragédií,“ píše novinář, spisovatel a výtvarník Ilja Falkovskij v prologu své knihy Neviditelné vraždy. Koláž sestavená z přepisů soudních procesů je až překvapivě strhující. I když předkládá hlavně suchá fakta a věcné informace, dokáže vyvolat představy plné emocí a obav. Výpovědi příbuzných a blízkých přibližují „anonymní“ oběti v kontextu jejich obyčejných lidských životů, nečekaně utnutých se zrůdnou samozřejmostí. Neviditelné vraždy totiž přinášejí zejména šokující pohled na pohnutky a psychiku neonacistických vrahů, chladnokrevných a do poslední chvíle přesvědčených o správnosti svých děsivých činů. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Kriminalistika od Antifašistická akce naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.