Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen IKAR Ve vlastním stínu

Knihy

IKAR Ve vlastním stínu

Hodnocení: 1x
  • 4

V20031056 Catherine Deneuve patří k nejvÄ›tším svÄ›tovĂ˝m filmovĂ˝m hvÄ›zdám a od r. 1968, kdy se jejĂ­ portrĂ©t objevil na titulnĂ­ stranÄ› ÄŤasopisu Newsweek coby "nejkrásnÄ›jší Ĺľeny svÄ›ta", si jejĂ­ osobnost i hereckĂ© umÄ›nĂ­ zĂ­skávajĂ­ stále novĂ© obdivovatele. JejĂ­ krásná tvář i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace IKAR Ve vlastním stínu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 197 Kč

Catherine DeneuveSoukromé deníky z natáčeníIKAR 2005Kniha, čeština, 192 stran ... a dál?

Produkt IKAR Ve vlastním stínu

IKAR Ve vlastním stínu - parametry

Název produktu: IKAR Ve vlastním stínu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V20031056 Catherine Deneuve patří k nejvÄ›tším svÄ›tovĂ˝m filmovĂ˝m hvÄ›zdám a od r. 1968, kdy se jejĂ­ portrĂ©t objevil na titulnĂ­ stranÄ› ÄŤasopisu Newsweek coby "nejkrásnÄ›jší Ĺľeny svÄ›ta", si jejĂ­ osobnost i hereckĂ© umÄ›nĂ­ zĂ­skávajĂ­ stále novĂ© obdivovatele. JejĂ­ krásná tvář i pronikavĂ˝ talent daly vzniknout Ĺ™adÄ› nezapomenutelnĂ˝ch rolĂ­. StaÄŤĂ­ vzpomenout dÄ›tskou Genevieve z ParaplĂ­ÄŤek ze Cherbourgu, psychicky labilnĂ­ Carol z Hnusu, záhadnou SĂ©verine z Krásky dne... Za svou bohatou kariĂ©ru spolupracovala s Ĺ™adou vynikajĂ­cĂ­ch reĹľisĂ©rĹŻ (napĹ™. Buňuel, Polanski ÄŤi Truffaut), a mezi jejĂ­mi filmovĂ˝mi partnery najdeme herce takovĂ©ho formátu jako Depardieu, Trintignant, Delon nebo Mastroianni. Kniha Ve vlastnĂ­m stĂ­nu poskytuje ojedinÄ›lou příleĹľitost zaÄŤĂ­st se do autentickĂ˝ch vzpomĂ­nek hvÄ›zdy, jeĹľ si svĂ© soukromĂ­ jinak peÄŤlivÄ› stĹ™eží. V denĂ­cĂ­ch zaznamenává ovzduší ve štábu i zajĂ­mavosti z natáčenĂ­, svou bezprostĹ™ednostĂ­, postĹ™ehy i schopnostĂ­ zachytit atmosfĂ©ru umožňuje ÄŤtenářům "bĂ˝t pĹ™i tom" a stát se svÄ›dky toho, jak se rodĂ­ nejlepší dĂ­la svÄ›tovĂ© kinematografie. PĹ™eklad Alexandra Fraisová. Váz., 184 stran, 12,5 x 20 cm, fotopříloha??? Catherine Deneuve patří k největším světovým filmovým hvězdám a od r. 1968, kdy se její portrét objevil na titulní straně časopisu Newsweek coby "nejkrásnější ženy světa", si její osobnost i herecké umění získávají stále nové obdivovatele. Její krásná tvář i pronikavý talent daly vzniknout řadě nezapomenutelných rolí. Stačí vzpomenout dětskou Genevieve z Paraplíček ze Cherbourgu, psychicky labilní Carol z Hnusu, záhadnou Séverine z Krásky dne... Za svou bohatou kariéru spolupracovala s řadou vynikajících režisérů (např. Buňuel, Polanski či Truffaut), a mezi jejími filmovými partnery najdeme herce takového formátu jako Depardieu, Trintignant, Delon nebo Mastroianni. Kniha Ve vlastním stínu poskytuje ojedinělou příležitost začíst se do autentických vzpomínek hvězdy, jež si své soukromí jinak pečlivě střeží. V denících zaznamenává ovzduší ve štábu i zajímavosti z natáčení, svou bezprostředností, postřehy i schopností zachytit atmosféru umožňuje čtenářům "být při tom" a stát se svědky toho, jak se rodí nejlepší díla světové kinematografie. Překlad Alexandra Fraisová.

Váz., 184 stran, 12,5 x 20 cm, fotopříloha??? Ve vlastním stínu - Soukromé deníky z natáčení Deníkové záznamy, které si jedna z největších hvězd světové kinematografie psala během natáčení filmů Tanec v temnotách (1999), Východ-Západ (1998), Noční vítr (1998), Indočína (1991), Tristana (1969), Aprílové šílenství (1969).Knihu doplňuje hereččino interview s Pascalem Bonitzerem, její kompletní filmografie a obrazová příloha - černobílé fotografie z rodinného alba a barevné snímky z natáčení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.