Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen IKAR Údolí lagun

Knihy

IKAR Údolí lagun cena od 0 Kč

IKAR Údolí lagun

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V20031043 V roce 1825 vyplouvá z Anglie loÄŹ Emma Jane, která veze náklad vÄ›zňů do trestaneckĂ˝ch koloniĂ­ a rovněž hrstku platĂ­cĂ­ch pasažérĹŻ rozhodnutĂ˝ch podstoupit nebezpeÄŤnou cestu do zemÄ› novĂ˝ch moĹľnostĂ­ - Austrálie. PĹ™istÄ›hovalci brzy zjistĂ­, Ĺľe v tĂ©to zemi se dá nejrychleji zbohatnout ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

IKAR Údolí lagun - parametry

Název produktu: IKAR Údolí lagun
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V20031043 V roce 1825 vyplouvá z Anglie loÄŹ Emma Jane, která veze náklad vÄ›zňů do trestaneckĂ˝ch koloniĂ­ a rovněž hrstku platĂ­cĂ­ch pasažérĹŻ rozhodnutĂ˝ch podstoupit nebezpeÄŤnou cestu do zemÄ› novĂ˝ch moĹľnostĂ­ - Austrálie. PĹ™istÄ›hovalci brzy zjistĂ­, Ĺľe v tĂ©to zemi se dá nejrychleji zbohatnout zĂ­skánĂ­m co nejvÄ›tší rozlohy pastvin pro dobytek. BezohlednĂ© zábory pĹŻdy však vedou k prudkĂ˝m stĹ™etĹŻm s bojovnĂ˝mi domorodĂ˝mi kmeny a proti anglickĂ˝m osadnĂ­kĹŻm stojĂ­ i nehostinná příroda. Jasin Heselwood, pĹŻvodem šlechtic, kterĂ˝ musel kvĹŻli dluhĹŻm z hazardu uprchnout z Anglie, se nezastavĂ­ pĹ™ed niÄŤĂ­m, jen aby se dostal mezi dobytkářskou elitu. Podráží přátele i nepřátele a vyvolá ostrĂ˝ stĹ™et s irskĂ˝m osadnĂ­kem Pacem MacNamarou, coĹľ bude mĂ­t osudovĂ© následky pro obÄ› jejich rodiny. Ale skuteÄŤnĂ˝mi prĹŻkopnicemi jsou v tomto příbÄ›hu hrdĂ©, stateÄŤnĂ© Ĺľeny: Jasinova zhýčkaná manĹľelka Georgina, která se odmĂ­tne nechat zlomit jeho bezohlednostĂ­ a ÄŤetnĂ˝mi nevÄ›rami, a mladá trestankynÄ› Dolour, která se má stát Jasinovou nemesis. V krásnĂ©m a nebezpeÄŤnĂ©m ĂšdolĂ­ lagun se proplĂ©tajĂ­ a navĹľdy mÄ›nĂ­ osudy... V0031043 V roce 1825 vyplouvá z Anglie loď Emma Jane, která veze náklad vězňů do trestaneckých kolonií a rovněž hrstku platících pasažérů rozhodnutých podstoupit nebezpečnou cestu do země nových možností - Austrálie. Přistěhovalci brzy zjistí, že v této zemi se dá nejrychleji zbohatnout získáním co největší rozlohy pastvin pro dobytek. Bezohledné zábory půdy však vedou k prudkým střetům s bojovnými domorodými kmeny a proti anglickým osadníkům stojí i nehostinná příroda. Jasin Heselwood, původem šlechtic, který musel kvůli dluhům z hazardu uprchnout z Anglie, se nezastaví před ničím, jen aby se dostal mezi dobytkářskou elitu. Podráží přátele i nepřátele a vyvolá ostrý střet s irským osadníkem Pacem MacNamarou, což bude mít osudové následky pro obě jejich rodiny. Ale skutečnými průkopnicemi jsou v tomto příběhu hrdé, statečné ženy: Jasinova zhýčkaná manželka Georgina, která se odmítne nechat zlomit jeho bezohledností a četnými nevěrami, a mladá trestankyně Dolour, která se má stát Jasinovou nemesis. V krásném a nebezpečném Údolí lagun se proplétají a navždy mění osudy... Patricia ShawováIKAR 2005Kniha, čeština, 656 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.