Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen IKAR Silnější než slova

Próza - beletrie

IKAR Silnější než slova cena od 0 Kč

IKAR Silnější než slova

Hodnocení: 1x
  • 4

Kdo je tajemnĂ˝ muĹľ, jenĹľ si říká Jack Sawyer a jednoho dne se znenadánĂ­ objevil na CorbettovÄ› ranÄŤi? PĹ™išel opravdu jenom náhodnÄ›, nebo je to komplic uprchlĂ˝ch vÄ›zňů, kteří přísahali rodinÄ› Delraye Corbetta pomstu? AÄŤkoli mu na ranÄŤi zpočátku nikdo příliš nedĹŻvěřuje, Jack Sawyer si ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

IKAR Silnější než slova - parametry

Název produktu: IKAR Silnější než slova
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kdo je tajemnĂ˝ muĹľ, jenĹľ si říká Jack Sawyer a jednoho dne se znenadánĂ­ objevil na CorbettovÄ› ranÄŤi? PĹ™išel opravdu jenom náhodnÄ›, nebo je to komplic uprchlĂ˝ch vÄ›zňů, kteří přísahali rodinÄ› Delraye Corbetta pomstu? AÄŤkoli mu na ranÄŤi zpočátku nikdo příliš nedĹŻvěřuje, Jack Sawyer si nejdříve najde cestu k malĂ©mu Davidovi, vnukovi Delraye Corbetta, postupem ÄŤasu i k DavidovÄ› matce AnnÄ›, která je od narozenĂ­ hluchá. OpatrnĂ© a zvolna se rodĂ­cĂ­ přátelstvĂ­ pĹ™echázĂ­ v lásku, avšak stĂ­ny z Jackovy minulosti i nebezpeÄŤĂ­ hrozĂ­cĂ­ celĂ© rodinÄ› CorbettovĂ˝ch mohou ohrozit nadÄ›ji na budoucnost a pĹ™edstavujĂ­ klĂ­ÄŤovou zkoušku vztahu Anny a Jacka. Kdo je tajemný muž, jenž si říká Jack Sawyer a jednoho dne se znenadání objevil na Corbettově ranči? Přišel opravdu jenom náhodně, nebo je to komplic uprchlých vězňů, kteří přísahali rodině Delraye Corbetta pomstu? Ačkoli mu na ranči zpočátku nikdo příliš nedůvěřuje, Jack Sawyer si nejdříve najde cestu k malému Davidovi, vnukovi Delraye Corbetta, postupem času i k Davidově matce Anně, která je od narození hluchá. Opatrné a zvolna se rodící přátelství přechází v lásku, avšak stíny z Jackovy minulosti i nebezpečí hrozící celé rodině Corbettových mohou ohrozit naději na budoucnost a představují klíčovou zkoušku vztahu Anny a Jacka. Silnější než slova


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.