Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Igor Kotlán: Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl

Učebnice/Odborná literatura

Igor Kotlán: Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

, Všeobecný přehled a základy práva - kniha navazuje na velmi úspěšný 1. díl a formou 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek ukazuje potřebnou hloubku přípravy na uvedené vysoké školy. Zároveň obsahuje také kompletní přijímací test, ve kterém si potenciální uchazeč o studium ověří své schopnosti. V knize jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chcete se dostat na prá..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Igor Kotlán: Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl koupíte i tady

Specifikace Igor Kotlán: Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 191 Kč

Všeobecný přehled a základy práva - kniha navazuje na velmi úspěšný 1. díl a formou 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek ukazuje potřebnou hloubku přípravy na uvedené vysoké školy. Zároveň obsa ... a dál?

Produkt Igor Kotlán: Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl

Igor Kotlán: Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - parametry

Název produktu: Igor Kotlán: Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

, Všeobecný přehled a základy práva - kniha navazuje na velmi úspěšný 1. díl a formou 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek ukazuje potřebnou hloubku přípravy na uvedené vysoké školy. Zároveň obsahuje také kompletní přijímací test, ve kterém si potenciální uchazeč o studium ověří své schopnosti. V knize jsou zohledněny všechny oblasti přijímacích testů tvořící tzv. všeobecný přehled. Jedná se o oblast politologie, základů práva, mezinárodní politiky a zeměpisu, mezinárodních organizací a integrace, filozofie, sociologie a psychologie, ekonomie, kultury a historie. Určeno: Právnická fakulta UK v Praze, Právnická fakulta UP v Olomouci, Právnická fakulta ZČU v Plzni. Publikaci je výhodné zkombinovat s 1. dílem - teoretické vysvětlení problematiky a přípravou na testy studijních předpokladů a z logiky - viz knihy Testy studijních předpokladů a základy logiky (1. a 2. díl).Druh sortimentu : Kniha, Chcete se dostat na právnickou fakultu? 2. díl, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Chcete se dostat na právnickou fakultu? 2. díl - Všeobecný přehled a základy práva - Igor Kotlán, Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na právnických fakultách, cvičebnice obsahuje 500 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením. Zejména je testována problematika teorie státu a práva, ústavního, občanského, pracovního, obchodního a trestního práva, stejně jako mezinárodních organizací, politiky, politických stran, ekonomie, kultury, historie, společenských věd apod. Určeno: Právnická fakulta UK v Praze, Právnická fakulta UP v Olomouci, Právnická fakulta ZČU v Plzni. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Společenské vědy od Sokrates naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.