Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Igor Bukovský: Nová miniencyklopedie přírodní léčby

Próza - beletrie

Igor Bukovský: Nová miniencyklopedie přírodní léčby cena od 0 Kč

Igor Bukovský: Nová miniencyklopedie přírodní léčby

Hodnocení: 1x
  • 4

Nová miniencyklopedie přírodní léčby, jejímž autorem je známý specialista na výživu Igor Bukovský, je plná užitečných a aktuálních informací. Je to kniha, kterou potřebujete mít doma při ruce, protože po ní často sáhnete. Popis Úryvek z úvodu: Proč stále více lidí důvěřuje přírodní léčbě, ale i pochybnému šamanizmu? ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Igor Bukovský: Nová miniencyklopedie přírodní léčby - parametry

Název produktu: Igor Bukovský: Nová miniencyklopedie přírodní léčby
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nová miniencyklopedie přírodní léčby, jejímž autorem je známý specialista na výživu Igor Bukovský, je plná užitečných a aktuálních informací. Je to kniha, kterou potřebujete mít doma při ruce, protože po ní často sáhnete. Popis Úryvek z úvodu:

Proč stále více lidí důvěřuje přírodní léčbě, ale i pochybnému šamanizmu? Proč, navzdory možnostem moderní medicíny, vkládá stále více a více lidí své zdravotní problémy do rukou lidí, kteří na to nemají přiměřené vzdělání a hlavně žádnou právní odpovědnost?

Léčitelé a novodobí technošamani totiž lidskou důvěru málokdy zklamou - mají na člověka čas a trpělivost a umí mu poskytnout i přiměřenou dávku tajemné magie. (...)

Člověk, který přijde se stejnou důvěrou k lékaři, častokrát toto křehké spojení ztratí, protože mnoho našich praktických lékařů na to nemá čas, náladu a energii. (myslím, že ani vy byste na jejich místě neměli.) Jsem přesvědčen, že dělají, co mohou, ale náš zdegenerovaný "bezplatný" systém zdravotnické péče je o tento čas i motivaci okrádá.

(...)

Jestliže se tedy člověk léčí s větší důvěrou tehdy, když se o něj stará ten, koho si sám vybral, kdo na něho má čas a komu za jeho služby přímo platí, proč nás někdo násilím drží v systému, který tyto základní principy popírá? A proč se takovéhoto nemocného systému drží zuby-nehty většina lidí?

Každý pacient věří svému lékaři a jeho léčbě, když si ho může svobodně vybrat a sám mu zaplatit. A žádný moudrý lékař se nebude alternativní a komplementární medicíny být, neboť se od ní může všelico naučit...

"Lékař budoucnosti nebude předepisovat pacientovi léky, ale bude ho motivovat k vlastní odpovědnosti za své zdraví a ukáže mu, jak se má mnoha chorobám vyhnout." - Thomas Edison (1847-1931)

Podle toho, co vidíme kolem sebe, budoucnost předpovězená vynálezcem žárovky ještě nenastala...Igor Bukovský (11. října 2009)

Počet stran: 224

Rozměry: 175 x 210 mm

Vazba: vázaná Další sdělení Další informace o knize Nová miniencyklopedie přírodní léčby naleznete v článku Hypertyreóza (zvýšená činnost štítné žlázy).

V naší nabídce naleznete také další knihy o alternativní medicíně. Igor BukovskýANAGRAMKniha, čeština, 224 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.