MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ibumax 400 mg 30 tablet

Léky

Ibumax 400 mg 30 tablet

Hodnocení: 7x
  • 3.71429
EAN: 6410530083437

k tlumení zánětu, bolesti a horečky Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica indikační skupina Antiflogistikum, analgetikum, antipyretikum (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). charakteristika Léčivá látka ibuprofen zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ibumax 400 mg 30 tablet

Specifikace Ibumax 400 mg 30 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Vitabalanc
Nejnižší cena 49 Kč
Příznaky Bolest
Forma přípravku Tablety

Přípravek Ibumax 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která zmírňuje bolest a zánět různého původu. Přípravek se používá při mírné až střední bolesti, a to při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Také se používá při horečnatých stavech u chřipkového onemocnění. ... a dál?

Produkt Ibumax 400 mg 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Ibumax 400 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Ibumax 400 mg 30 tablet
Výrobce: Vitabalanc
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 63 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.71 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.71429
Příznaky Bolest
Forma přípravku Tablety
Podrobný popis:

k tlumení zánětu, bolesti a horečky Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica indikační skupina

Antiflogistikum, analgetikum, antipyretikum (k tlumení zánětu, bolesti a horečky).

charakteristika

Léčivá látka ibuprofen zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení.

indikace nebo použití (parafarm.)

Přípravek Ibumax 400 mg se používá při mírné až střední bolesti, např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů (artritidě) a páteře nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.

Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.

kontraindikace

Ibumax 400 mg se nesmí používat při přecitlivělosti na některou složku přípravku a při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné protizánětlivé léky, projevující se jako průduškové astma nebo kopřivka. Dále se neužívá při aktivním nebo opakujícím se vředu žaludku nebo dvanáctníku nebo při prodělaném krvácení nebo proděravění trávicího traktu v souvislosti s užíváním nesteroidních antirevmatik.

Nesmí se užívat při poruchách krvetvorby a poruchách srážlivosti krevní.

Přípravek se nesmí užívat při závažném srdečním selhání.

Ibumax 400 mg nesmí být užíván současně s jinými nesteroidními antirevmatiky.

Gastrointestinální krvácení, vředy a proděravění byly hlášeny u všech nesteroidních antirevmatik včetně ibuprofenu. Tyto nežádoucí účinky se mohou vyskytnout s varujícími příznaky ale i bez nich, někdy mohou být smrtelné. Riziko těchto komplikací je zvýšeno u starších pacientů a u pacientů s předchozím krvácením z trávicího traktu. Jiné léky mohou riziko krvácení zvýšit (viz kapitola Interakce). Pokud se objeví příznaky krvácení z trávicího traktu (např. tmavá stolice), léčba přípravkem musí být okamžitě zastavena.

Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek pacienti s těžší poruchou ledvin, jater, srdeční funkce, s vysokým krevním tlakem, dále pacienti po prodělaném žaludečním nebo dvanáctníkovém vředu (pouze jedna epizoda v minulosti), při průduškovém astmatu i v klidovém stavu, při některých onemocněních pojivové tkáně (tzv. kolagenózy) a při současné léčbě léky snižujícími srážení krve.

Při léčbě pacientů s vysokým krevním tlakem a/nebo srdečním selháním je třeba zvýšené opatrnosti, protože ve vztahu k léčbě nesteroidními antirevmatiky byly hlášeny případy zadržování tekutin a otoků.

Ibuprofen, ta


Přidat recenzi pro Ibumax 400 mg 30 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.