Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet

Hodnocení: 4x
  • 3.5

Určený k potlačení mírných až středně silných bolestí různého původu - rychlý nástup účinku - 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN RAPID A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivá látka přípravku – ibuprofen – patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv, přípravků, které zmírňují bolest, snižují horečku a mají protizánětlivé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet koupíte i tady

IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 4 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet

  • Ačkoliv na obalu Ibalgi Rapidcaps 400 mg píšete 20 měkkých tobolek, ve skutečnosti jsou tobolky tvrddé, uváznou v krku, kde pálí a nutno je zajíst, zapíjení nestačí.

Čerstvá hodnocení IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet

  • 2

Stanislav Sojka, 4. března 2016

  • Ačkoliv na obalu Ibalgi Rapidcaps 400 mg píšete 20 měkkých tobolek, ve skutečnosti jsou tobolky tvrddé, uváznou v krku, kde pálí a nutno je zajíst, zapíjení nestačí.

Už si je nekoupím.


Specifikace IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 52 Kč

IBALGIN Rapid 400mg obsahuje ibuprofen-lysinát, který se významně rychleji vstřebává do krevního oběhu a dostává se tak ke zdroji bolesti rychleji než běžný ibuprofen 400mg. Ibalgin Rapid zajišťuje velmi rychlou a účinnou úlevu při bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, zad, dále při menstruačních bolestech a při migréně. Účinný je i proti horečce a zánětu. Použití: Vhodný pro dospělé a pro děti od 12 let. Počáteční dávka je jedna tableta přípravku Ibalgin Rapid, dále jedna tableta každé 4 až 6 hodin podle » ... a dál?

Produkt IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet - parametry

Název produktu: IBALGIN RAPID 400 mg 12 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 52 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Určený k potlačení mírných až středně silných bolestí různého původu - rychlý nástup účinku - 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN RAPID A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivá látka přípravku – ibuprofen – patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv, přípravků, které zmírňují bolest, snižují horečku a mají protizánětlivé účinky. Přípravek IBALGIN RAPID obsahuje ibuprofen ve formě ibuprofen-lysinátu. IBALGIN RAPID se významně rychleji vstřebává do krevního řečiště, a tak se rychleji dostane ke zdroji bolesti. Klinické studie prokázaly rychlejší nástup účinku přípravku IBALGIN RAPID v porovnání s běžně dostupnými formami 400 mg tablet ibuprofenu. Nástup účinku přípravku IBALGIN RAPID byl 15 minut, zatímco v případě běžných tablet ibuprofenu účinek nastupuje za 30 minut. Proto přípravek přináší velmi rychlou úlevu od bolesti. IBALGIN RAPID je určený k potlačení mírných až středně silných bolestí různého původu, jako jsou bolesti hlavy (včetně tenzní bolesti hlavy a migrény), bolesti zubů, bolesti po extrakci zubů (včetně chirurgického vyjmutí neprořezaných zubů), pooperační bolesti, bolesti zad, bolesti svalů a kloubů a bolestivé menstruace. IBALGIN RAPID také potlačuje zánět a snižuje teplotu při horečnatých stavech. Na doporučení lékaře je možné přípravek užívat ke zmírnění neuralgií (silné bolesti pociťované v průběhu nervů) a bolestí provázejících artritidu a artrózu. Přípravek je určen dospělým a dospívajícím od 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK IBALGIN RAPID UŽÍVAT Neužívejte přípravek IBALGIN RAPID jestliže jste alergický/á ( přecitlivělý/á) na ibuprofen (léčivá látka přípravku IBALGIN RAPID) nebo na některou pomocnou látku přípravku a při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné nesteroidní protizánětlivé léky, projevující se jako průduškové astma nebo kopřivka, jestliže máte aktivní nebo opakující se vřed nebo krvácení do žaludku nebo dvanáctníku, nebo pokud jste někdy v minulosti měl/a aktivní nebo opakující se vřed nebo krvácení (alespoň dvakrát) do žaludku nebo dvanáctníku , pokud jste někdy měl/a krvácení nebo perforaci (proděravění) zažívacího traktu ve vztahu k předchozí léčbě protizánětlivými léky, jestliže trpíte poruchou krvetvorby nebo poruchou krevní srážlivosti, jestliže trpíte závažným selháváním srdce, jater nebo ledvin, pokud jste žena ve třetím trimestru těhotenství, u dětí mladších 12 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku IBALGIN RAPID je zapotřebí Poraďte se s lékařem dříve než začnete užívat tento (nebo jiný ibuprofen obsahující) přípravek pokud trpíte těžší poruchou ledvin nebo jater, pokud trpíte průduškovým astmatem, při současné léčbě léky ,které by mohli zvyšovat riziko poškození zažívacího traktu nebo krvácení z něj (viz níže), pokud trpíte systémovým onemocněním lupus erytematodes (porucha imunitního systému) a jinými onemocněními pojivové tkáně (riziko vzniku aseptické meningitidy), při zánětlivém vředovém onemocnění trávicího ústrojí jako např. Crohnova choro


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.