Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen IBALGIN GEL 100 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

IBALGIN GEL 100 g

Hodnocení: 29x
  • 3.65517

Léčí bolest, otoky a modřiny - 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN DUO EFFECT A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9093
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace IBALGIN GEL 100 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 160 Kč

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt IBALGIN GEL 100 g

IBALGIN GEL 100 g - parametry

Název produktu: IBALGIN GEL 100 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.66 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.65517
Podrobný popis:

Léčí bolest, otoky a modřiny - 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN DUO EFFECT A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. Heparinoid snižuje srážlivost krve v místě zánětu nebo pohmoždění při úrazu. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, taktéž snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě. Při místním podání zmírňuje bolest i zánět. Používání krému je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. Ibalgin Duo Effect krém je určen: k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou: otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů, k léčbě bolesti zad. Na doporučení lékaře se používá: k místní léčbě zánětů povrchových žil a zánětů v okolí žil, ke změkčení ztuhlé kůže při žilní nedostatečnosti, k místní léčbě některých zánětlivých revmatických onemocnění jako je postižení kloubních pouzder, šlach, svalových úponů (např. tenisový loket) k místní léčbě bolestivých stavů při degenerativních kloubních onemocněních (zejména gonartróza) . Ibalgin Duo Effect krém je určen pro léčbu dospělých a mladistvých od 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK IBALGIN DUO EFFECT UŽÍVAT Neužívejte přípravek Ibalgin Duo Effect jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ibuprofen či heparinoid (léčivé látky přípravku Ibalgin Duo Effect) nebo na některou pomocnou látku přípravku; máte-li sklon k astmatickému záchvatu, kopřivce nebo alergické rýmě po podání kyseliny acetylsalicylové či některých jiných protizánětlivých léčiv; trpíte-li poruchami krevní srážlivosti, poraďte se před užitím přípravku s lékařem. Zvláštní opatrnosti při užívání přípravku je zapotřebí v následujících případech Ibalgin Duo Effect krém se nesmí používat na otevřené rány, porušený kožní povrch, sliznice a do očí. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím přípravku s lékařem a bez jeho doporučení jej nepoužívejte. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Ibalgin Duo Effect krém nelze nanášet na kůži současně s některými léky pro místní používání, např. s léky s obsahem tetracyklinu, hydrokortizonu a kyseliny salicylové. Používáte-li jiné léky, a to na lékařský předpis či bez něj, poraďte se o vhodnosti současného používání přípravku Ibalgin Duo Effect krém s lékařem a bez porady s ním ho nepoužívejte. Bez porady s lékařem nepoužívejte pro Vaše onemocnění současně s tímto krémem jiné volně prodejné léky pro místní používání. Při předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že používáte Ibalgin Duo Effect krém. Těhotenství a kojení V těhotenství a při kojení lze přípravek používat pouze se souhlasem lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se nesmí přípravek


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.