MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Ibalgin 400 mg 48 tablet

Ostatní z kategorie léky

Ibalgin 400 mg 48 tablet

Hodnocení: 3x
 • 3.5
EAN: 8594739217669

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN 400 A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek Ibalgin 400 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.84977
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Ibalgin 400 mg 48 tablet

Ibalgin 400 mg 48 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
 • 3.5

Na základě 3 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Ibalgin 400 mg 48 tablet

 • Na bolest hlavy ideální, vždy mi pomůže

 • chvíli trvá, než zabere

Čerstvá hodnocení Ibalgin 400 mg 48 tablet

 • 5

Jana, 7. srpna 2017

 • Na bolest hlavy ideální, vždy mi pomůže

 • chvíli trvá, než zabere

Stále ho nosím v kabelce, nikdy nevím, kdy mě zas chytne migréna


Specifikace Ibalgin 400 mg 48 tablet

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 88 Kč
Určení Pro dospělé

Ibalgin 400 - 48 tablet od Sanofi na GigaLékárna.cz za 88 Kč . ... a dál?

Produkt Ibalgin 400 mg 48 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouIbalgin 400 mg 48 tablet - parametry

Název produktu: Ibalgin 400 mg 48 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 88 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
 • 3.5
Určení Pro dospělé
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN 400 A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek Ibalgin 400 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení.Přípravek Ibalgin 400 se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. Pro děti ve věku 6 – 12 let je vhodný přípravek s obsahem 200 mg ibuprofenu (Ibalgin 200), dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi (Ibalgin sus).2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK IBALGIN 400 UŽÍVATNeužívejte přípravek Ibalgin 400 jestliže jste alergický/á ( přecitlivělý/á) na ibuprofen (léčivá látka přípravku Ibalgin 400) nebo na některou pomocnou látku přípravku a při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné nesteroidní protizánětlivé léky, projevující se jako průduškové astma nebo kopřivka, jestliže máte aktivní nebo opakující se vřed nebo krvácení do žaludku nebo dvanáctníku, při krvácení nebo proděravení v zažívacím traktu způsobených nesteroidními protizánětlivými léky v minulosti, jestliže trpíte poruchou krvetvorby nebo poruchou srážlivosti krevní jestliže máte závažné srdeční selhání. Přípravek nesmí užívat ženy v třetím trimestru těhotenství.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Ibalgin 400 je zapotřebí pokud trpíte těžší poruchou ledvin nebo jater, při průduškovém astmatu i v klidovém stavu, při některých onemocněních pojivové tkáně (tzv. kolagenózy), při zánětlivém vředovém onemocnění trávicího ústrojí jako např. Crohnova choroba nebo ulcerózní kolitida, při současné léčbě léky snižujícími srážení krve. pokud máte srdeční obtíže, prodělali jste v minulosti cévní mozkovou příhodu nebo máte rizikové faktory pro rozvoj cévních příhod (např. vysoký krevní tlak, cukrovku, vysoký cholesterol nebo kouříte). Pokud se vás týká některý z výše uvedených bodů užívejte přípravek pouze na doporučení lékaře.Podávání některých nesteroidních protizánětlivých léčiv (mezi která Ibalgin 400 patří) může být spojeno s mírným zvýšením rizika srdečních nebo mozkových cévních příhod. Riziko je více pravděpodobné, pokud jsou používány vysoké dávky a dlouhá doba léč


Zkušenosti s Ibalgin 400 mg 48 tablet

Jana, 7. srpna 2017


PRO:   Na bolest hlavy ideální, vždy mi pomůže
PROTI:   chvíli trvá, než zabere

Stále ho nosím v kabelce, nikdy nevím, kdy mě zas chytne migréna
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Ibalgin 400 mg 48 tablet

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.