MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ibalgin 200 200 mg 24 tablet

Léky

Ibalgin 200 200 mg 24 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594739029170

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN 200 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Ibalgin 200 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85057
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ibalgin 200 200 mg 24 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 39 Kč
Příznaky Bolest

Ibalgin 200mg 24 tablet od Sanofi na GigaLékárna.cz za 39 Kč . ... a dál?

Produkt Ibalgin 200 200 mg 24 tablet

Výrobek Ibalgin 200 200 mg 24 tablet neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Ibalgin 200 200 mg 24 tablet - parametry

Název produktu: Ibalgin 200 200 mg 24 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 39 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Příznaky Bolest
Podrobný popis:

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení 1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN 200 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Ibalgin 200 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek Ibalgin 200 se používá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře. Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let. Dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi.

2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK IBALGIN 200 UŽÍVAT

Neužívejte přípravek Ibalgin 200

Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ibuprofen (léčivou látku přípravku) nebo na kteroukoli další složku přípravku a při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné protizánětlivé léky, projevující se jako průduškové astma nebo kopřivka.

Jestliže máte aktivní nebo opakující se vřed nebo krvácení do žaludku nebo dvanáctníku, při krvácení nebo perforaci v zažívacím traktu způsobených nesteroidními protizánětlivými léky v minulosti.

Jestliže máte závažné srdeční selhání.

Jestliže trpíte poruchou krvetvorby a poruchou krevní srážlivosti. Přípravek nesmí užívat ženy v třetím trimestru těhotenství.

Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Ibalgin 200 je zapotřebí

Pokud trpíte těžší poruchou ledvin, jater.

Při průduškovém astmatu i v klidovém stavu.

Při některých onemocněních pojivové tkáně (tzv. kolagenózy).

Při současné léčbě léky snižujícími srážení krve (kyselina acetylsalicylová, warfarin).

Jestliže jste prodělali vředovou chorobu žaludku nebo dvanáctníku.

Při zánětlivém vředovém onemocnění trávicího ústrojí jako např. Crohnova choroba nebo ulcerózní kolitida.

Pokud máte srdeční obtíže, prodělali jste v minulosti cévní mozkovou příhodu nebo máte rizikové faktory pro rozvoj cévních příhod (např. vysoký krevní tlak, cukrovku, vysoký cholesterol nebo kouříte).

V prvním a druhém trimestru těhotenství a při kojení. Pokud se vás týká některý z výše uvedených bodů užívejte přípravek pouze na doporučení lékaře. Podávání některých nesteroidních protizánětlivých léčiv (mezi která Ibalgin 200 patří) může být spojeno s mírným zvýšením rizika srdečních nebo mozkových cévních


Přidat recenzi pro Ibalgin 200 200 mg 24 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.