Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Vysavače » Robotické vysavače » Srovnání cen I-ROBOT Roomba 534 Pet

Robotické vysavače

I-ROBOT Roomba 534 Pet

Hodnocení: 1x
  • 4

IRobot Roomba 534 PET Nakupujte nový model, nástupcem je model iRobot Roomba 765PET nebo iRobot Roomba 630. Stručné představení modelu „Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst,“ zpívá se v jedné známé české písničce. I když důvodů lásky k zvířátkům máte určitě víc, onen zmiňovaný znamená v ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace I-ROBOT Roomba 534 Pet

Kategorie Robotické vysavače
Výrobce I-ROBOT
Nejnižší cena 8 390 Kč
Na co Na chlupy
Na co Na koberce
Využití Do domácnosti

IRobot Roomba 534 PET Stručné představení modelu „Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst,“ zpívá se v jedné známé české písničce. I když důvodů lásky k zvířátkům máte určitě víc, onen zmiňovaný znamená v domácnostech i dost starostí. Ta hebká srst totiž pravidelně vypadává na vaši podlahu. Proto vznikla speciální série Roomba 534 PET aneb sběrač hebké srsti i tvrdých zvířecích chlupů. Zde v dostupnější verzi 534 PET. Hlavní přednosti Speciální PET zásobník na zvířecí chlupy  PET čistící » ... a dál?

Produkt I-ROBOT Roomba 534 Pet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


CleanMate QQ-6S

CleanMate QQ-6S

od 5 499 Kč

Sencor SVC 9031BK

Sencor SVC 9031BK

od 3 999 Kč

CLEANMATE QQ 2

CLEANMATE QQ 2

od 3 990 Kč

Vileda ViRobi slim

Vileda ViRobi slim

od 797 Kč

iRobot Roomba 605

iRobot Roomba 605

od 6 989 Kč

SENCOR SVC 7020VT

SENCOR SVC 7020VT

od 1 987 Kč

Novinky z okolí


iRobot Braava 390 Turbo

iRobot Braava 390 Turbo

od 8 989 Kč

iRobot Roomba 605

iRobot Roomba 605

od 6 989 Kč

iRobot Roomba 616

iRobot Roomba 616

od 8 989 Kč

iRobot Roomba 774

iRobot Roomba 774

od 10 989 Kč

I-ROBOT BRAAVA 390T

I-ROBOT BRAAVA 390T

od 8 989 Kč

iRobot Roomba 621

iRobot Roomba 621

od 8 989 Kč

I-ROBOT Roomba 534 Pet - parametry

Název produktu: I-ROBOT Roomba 534 Pet
Výrobce: I-ROBOT
Minimální cena: 8 390 Kč
Maximální cena: 8 390 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Na co Na chlupy
Na co Na koberce
Využití Do domácnosti
Podrobný popis:

IRobot Roomba 534 PET

Nakupujte nový model, nástupcem je model iRobot Roomba 765PET nebo iRobot Roomba 630.

Stručné představení modelu

„Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst,“ zpívá se v jedné známé české písničce. I když důvodů lásky k zvířátkům máte určitě víc, onen zmiňovaný znamená v domácnostech i dost starostí. Ta hebká srst totiž pravidelně vypadává na vaši podlahu. Proto vznikla speciální série Roomba 534 PET aneb sběrač hebké srsti i tvrdých zvířecích chlupů. Zde v dostupnější verzi 534 PET.

Hlavní přednosti Speciální PET zásobník na zvířecí chlupy 

PET čistící sada 

Nejchytřejší systém vysávání iAdapt

Inteligentní čistící hlava (Cleaning Head) 

Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn (Side Brush) 

Aktivní detekce nečistot (Dirt Detect) 

Nárazníky se zpomaleným dotykem

Systém proti zamotání (ANTITANGLE)

Filtrační systém z mikrovláken 

Nabíjecí stanice (Home Base) 

Nízká hlučnost  Oblékněte si svého robota

Podrobný popis iRobotu Roomba 534 PET

Tak předně, není robotický vysavač jako robotický vysavač. Na českém trhu najdete spoustu robotických vysavačů, které však nemají s robotickým chováním nic společného. Možná to máte jinak, my však chápeme robotiku jako velmi komplexní technologii, která napodobuje lidské myšlení neboli stojí na rozvoji tzv. umělé inteligence. Přístroj „uměle“ inteligentní pouze slepě nevykonává předem definované příkazy, ale dokáže upravovat své chování na základě aktuálních podmínek.

Robotické vysavače iRobot nejsou hloupými automaty a na rozdíl od drtivé většiny konkurentů během úklidu přemýšlí. iRobot tento systém umělé inteligence pojmenoval iAdapt a dal do vínku všem svým výtvorům bez ohledu na řadu a označení. Ať si tedy pořídíte kterýkoliv vysavač iRobot, bude díky iAdaptu myslet.

Tím se dostáváme k dalšímu klíčovému bodu, který jednoduše říká, že iRobot je a bude vždycky iRobot. Pořiďte si speciální „zvířecí“ verzi 534 PET a dostanete praktického a hlavně neúnavného pomocníka v boji s tuhými zvířecími chlupy i hebkou srstí, o které se zpívá v oblíbené písničce. Proti standardním modelům přichází Roomba 534 PET se speciální čistící sadou a hlavně samostatným zásobníkem, do něhož bude posbíráno to, co vaši domácí mazlíčci zanechají na podlaze nebo koberci.

Pokud se zhlédnete v Roombě 534, dostanete od iRobotu všechny klíčové systémy a navíc trochu luxusu ve formě virtuální zdi. I cenově snadno dostupný model 534 řídí výkonný procesor značky ARM a různé druhy povrchů kopíruje pokročilá čistící hlava. Také Roomba 534 se díky systému Antitangle nikdy nezamotá do kabelů nebo střapců koberce a dokáže pomocí bočního kartáčku Side Brush pečlivě vyčistit prostor podél stěn. Hlavně však každý model iRobot řídí nejchytřejší systém vysávání iAdapt.

Vedle tohoto zásobníku najdete v balení i ten klasický vakuový, takže se nebojte, o nic nepřijdete. S čistěním Roomby a hlavně speciálního zásobníku na chlupy vám pomůže přiložená extra čistící sada neboli Cleaning tool. Roomba 534 PET na rozdíl od vý


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.