Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské náčiní » Ostatní kuchyňské náčiní » Srovnání cen HYUNDAI GALIA

Ostatní kuchyňské náčiní

HYUNDAI GALIA cena od 0 Kč

HYUNDAI GALIA

Hodnocení: 1x
  • 4

5-ti stupňová filtrace Celkový objem 2,25 l Elektronický indikátor životnosti filtru Slim design Filtrační konvice Hyundai GALIA Nejcennějším zdrojem tekutin pro organismus je kvalitní a čistá voda. Filtrační konvice Hyundai s vodními filtry Aqua Optima Vám dávají možnost tuto chuť a kvalitu denně užívat. Voda, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Kenwood AT 340

Kenwood AT 340

od 2 120 Kč

Guzzanti GZ 700

Guzzanti GZ 700

od 783 Kč

Kenwood MG 700

Kenwood MG 700

od 4 911 Kč

HYUNDAI GALIA - parametry

Název produktu: HYUNDAI GALIA
Výrobce: HYUNDAI
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

5-ti stupňová filtrace Celkový objem 2,25 l Elektronický indikátor životnosti filtru Slim design Filtrační konvice Hyundai GALIA Nejcennějším zdrojem tekutin pro organismus je kvalitní a čistá voda. Filtrační konvice Hyundai s vodními filtry Aqua Optima Vám dávají možnost tuto chuť a kvalitu denně užívat. Voda, kterou rychle a jednoduše přefiltrujete, je ideálním zdrojem vody pro přípravu všech teplých i studených nápojů. V laboratořích pro vývoj filtrů Aqua Optima vodu zkoumáme již mnoho let, testujeme ji a pročišťujeme za použití nejnovějších technologií. Naší snahou je vyvinout a vyrábět filtry, pomocí kterých získáme vodu stejně kvalitní a dobrou, jakou nalezneme v čisté přírodě. Takto čistou kvalitní vodu si vychutnáte i chlazenou z tzv. amerických ledniček. Díky našemu jedinečnému patentovanému 5-ti stupňovému procesu filtrace odstraňuje Aqua Optima nečistoty, které ve vodě z kohoutku zůstávají i po převaření. 1. Čistější voda-odstranění usazenin Filtr jemných částic pomáhá odstranit hrubé částice jako je například rez a jiné zbylé usazeniny, které se mohou nacházet ve vodě z kohoutku. 2. Chutnější voda-snížení obsahu herbicidů, pesticidů i chlóru Nefiltrovaná voda z kohoutku může obsahovat chemické látky, které ve vodě zůstávají i po převaření. Pro úpravu vody se běžně v minimálním množství přidává chlór, který je účinný pro likvidaci bakterií, pro někoho je ale příčinou nepříjemného zápachu a chuti vody. Filtrační konvice Hyundai s filtrem Aqua Optima používá jedinečnou směs aktivního uhlíku, který právě obsah chlóru snižuje. Uhlík má také příznivý vliv na snížení hladiny herbicidů a pesticidů z chemických postřiků, které se do vody dostávají ze zemědělské půdy. Díky aktivnímu uhlíku, který je součástí filtračních tablet, získáte vodu čistější a průzračnější, bez nepříjemných pachutí a zápachů. Ve vodárnách je do vody přidáván fluor, který je nezbytný pro zachování zdraví zubů. Filtrováním není fluor zachytáván a zůstává v plné míře ve vodě. Voda přefiltrovaná systémem Aqua Optima je jemná a bez nepříjemných příchutí, tedy výborná pro vaření, její použití zlepšuje vzhled i chuť zeleniny. 3. Kvalitnější voda-snížení obsah těžkých kovů V této fázi filtrování používá Aqua Optima speciální ionex-měnič iontů, pro kvalitnější vodu získanou filtrací. Ionex vodu nejen změkčí, ale dokáže výrazně snížit obsah těžkých kovů a dusičnanů. Tato technologie také výrazně snižuje obsah hliníku, mědi a olova, které redukuje až o 80%. Výrazně také snižuje obsah uhličitanu vápenatého, jenž se často vyskytuje ve tvrdé vodě, a způsobuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Používáním systému Aqua Optima prodloužíte životnost vaší rychlovarné konvice, ale zejména espressa až o 70%. 4. Průzračnější voda Ve čtvrté fázi filtrace voda protéká přes velmi jemnou síťku, což vodě dodává jedinečnou průzračnost. 5. Rychlejší filtrace vody Jedinečný tvar i konstrukce filtrační konvice Hyundai Aqua Optima zaručuje rychlý průtok po celou dobu její životnosti. I


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.