Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Hynek Klimek: Strašidlář - Mezi námi draky

Knihy pro děti a mládež

Hynek Klimek: Strašidlář - Mezi námi draky

Hodnocení: 1x
  • 4

Pohádkový ještěr Hypolit se po mnoha letech probral v hluboké podzemní sluji z dlouhého spánku a vzpomíná na své kolegy a kolegyně saně.. Na ty jednohlavé jako je on, i na ty troj-, sedmi- a vícehlavé, o kterých existuje u nás i po celém světě řada pověstí a pohádek. Připomene nám dobu, kdy draci ještě pojídali ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Strašidlář - Mezi námi ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hynek Klimek: Strašidlář - Mezi námi draky koupíte i tady

Specifikace Hynek Klimek: Strašidlář - Mezi námi draky

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 83 Kč

Tajemné přízraky a strašidla, avšak spolu s nimi i docela potrhlá a legrační strašidýlka představuje přízračná, dříve hříšná ale polepšená dívka Maryčka. Průvodkyně strašidelným světem městských strašidel malé čtenáře seznámí s tajuplnými a nezřídka i děsuplnými zákoutími měst, kam strašidla občas zabloudí. Vždyť snad neexistuje město, ve kterém by se o žádném strašidle nevyprávělo, kde by se nevyskytovala v místních pověstech anebo pohádkách. Pojďte se tedy seznámit s těmi nejzajímavějšími městskými strašidly ze » ... a dál?

Produkt Hynek Klimek: Strašidlář - Mezi námi draky

Hynek Klimek: Strašidlář - Mezi námi draky - parametry

Název produktu: Hynek Klimek: Strašidlář - Mezi námi draky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pohádkový ještěr Hypolit se po mnoha letech probral v hluboké podzemní sluji z dlouhého spánku a vzpomíná na své kolegy a kolegyně saně.. Na ty jednohlavé jako je on, i na ty troj-, sedmi- a vícehlavé, o kterých existuje u nás i po celém světě řada pověstí a pohádek. Připomene nám dobu, kdy draci ještě pojídali princezny a bojovali s drakobijci. Vedle statečných rytířů a mládenců, kteří se odvážili drakům postavit, zná Hypolit i docela nevšední přemožitele draků a saní, a nechybí mezi nimi ani ženy. A stejně tak hovoří i o dracích, kteří se z různých důvodů s lidmi spřátelili. O tom všem vypráví nejrůznější příběhy na veselou i smutnou notu a dokazuje, že ani drakům nemusí chybět cit a smysl pro humor. Jeho příběhy pocházejí z nejrůznějších míst České republiky a zmiňují se i o dracích cizokrajných, kteří jsou v oblibě zejména v Číně. Stejně jako předchozích pět dílů Strašidláře knížku ilustrovala Zdeňka Študlarová. Z obsahu Průvodce se představuje O princezně, která přechytračila draka Jak chytrý šohaj přemohl tři draky O spáleném drakovi O dračici z Lovoše O drakovi z řeky Ohře O dracích rozčarovaných lidským pokolením O pozdě přivedené sani O dračím vejci O drakovi z Landeku Odměna vypsaná na draka O dvou dracích z Náchodska O draku na prameni O drakovi od Trutnova O drakovi ve studni O drakovi od mlýna Další a další draci Ještě jiní draci Jak rozmazlená Kristýnka nechala unést domnělého draka Jak pan profesor zbavil Kristýnku Draka a Draka Kristýnky Strašidlář - Mezi námi městskými strašidly - Klimek Hynek, Študlarová Zdeňka Tajemné přízraky a strašidla, avšak spolu s nimi i docela potrhlá a legrační strašidýlka představuje přízračná, dříve hříšná ale polepšená dívka Maryčka. Průvodkyně strašidelným světem městských strašidel malé čtenáře seznámí s tajuplnými a nezřídka i děsuplnými zákoutími měst, kam strašidla občas zabloudí. Vždyť snad neexistuje město, ve kterém by se o žádném strašidle nevyprávělo, kde by se nevyskytovala v místních pověstech anebo pohádkách. Pojďte se tedy seznámit s těmi nejzajímavějšími městskými strašidly ze všech koutů naší země. Na začátku a na konci knížky je originální mapka s výskytem strašidelných bytostí na našem území, můžete si tak zjistit, kde která přebývala, a zda to nebylo právě u vás za humny. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Detektivní a dobrodružné příběhy od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.