Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen HYLAK FORTE roztok 100 ml

Léky na dutiny ústní a trávení

HYLAK FORTE roztok 100 ml

Hodnocení: 29x
  • 3.89655

Užíváním přípravku je přirozenou cestou podpořen růst tělu prospěšných bakterií, úprava pH a tím i normální činnosti trávicího ústrojí. - CO JE HYLAK FORTE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Pro normální funkci trávicího ústrojí člověka je nezbytná přítomnost určitých bakterií, které osidlují převážně oblast tlustého střeva. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.3
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? HYLAK FORTE roztok 100 ml koupíte i tady

HYLAK FORTE roztok 100 ml v kostce

Průměrné hodnocení

3,9
  • 3.89655

Na základě 29 hodnocení

78% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti HYLAK FORTE roztok 100 ml

  • posiluje střevní mikrofloru, prevence průjmových onemocnění
  • šla jsem konečně normálně na záchod

  • bolesti břicha ,křeče v břiše
  • hnusná chuť

Specifikace HYLAK FORTE roztok 100 ml

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce MERCKLE
Nejnižší cena 119 Kč

Při nadýmání, průjmu nebo zácpě, poruchách trávení, při trávicích obtížích. ... a dál?

Produkt HYLAK FORTE roztok 100 ml

HYLAK FORTE roztok 100 ml - parametry

Název produktu: HYLAK FORTE roztok 100 ml
Výrobce: MERCKLE
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.9 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.89655
Podrobný popis:

Užíváním přípravku je přirozenou cestou podpořen růst tělu prospěšných bakterií, úprava pH a tím i normální činnosti trávicího ústrojí. - CO JE HYLAK FORTE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Pro normální funkci trávicího ústrojí člověka je nezbytná přítomnost určitých bakterií, které osidlují převážně oblast tlustého střeva. Dokončují proces trávení, brání množení choroboplodných zárodků, produkují vitaminy B a K. Rozmanité vnější vlivy, jako je užívání antibiotik, léčba zářením, nezvyklá nebo nevhodná strava či případná infekce, narušují mikrobiální rovnováhu ve střevě a dostaví se průjem nebo zácpa, nadýmání, pocit plnosti. Užíváním přípravku Hylak forte je přirozenou cestou podpořen růst tělu prospěšných bakterií, úprava pH a tím i normální činnosti trávicího ústrojí. Bez porady s lékařem můžete přípravek Hylak forte užívat při nadýmání, průjmu nebo zácpě, poruchách trávení, při trávicích obtížích spojených s užíváním antibiotik nebo sulfonamidů a při obtížích spojených se změnou podnebí a stravy (např. při cestování). Přípravek je vhodný pro dospělé, včetně těhotných a kojících žen, i pro děti včetně kojenců. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE HYLAK FORTE UŽÍVAT Neužívejte Hylak forte Jestliže jste přecitlivělý(á) na léčivé látky přípravku nebo na kteroukoliv další složku přípravku, včetně laktózy. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Hylak forte je zapotřebí Jestliže se u Vás objeví závažné příznaky, např. akutní průjem s vysokou teplotou nebo krví ve stolici nebo pokud průjem přetrvává déle jak 3 dny nebo pokud se objeví jiné přetrvávající nebo nejasné gastrointestinální příznaky. V těchto případech navštivte lékaře. Při průjmu, a to hlavně u dětí a starších pacientů, je velmi důležité doplňování tekutin. Užívání přípravku Hylak forte s jídlem a pitím Přípravek se užívá před jídlem nebo během jídla s velkým množstvím tekutiny (ne mléka), dospělí s vodou, čajem pomerančovým džusem, děti s dětskými čaji nebo jablečným džusem. Přípravek Hylak forte nemíchejte s mlékem a mléčnými produkty, protože může dojít k jejich vysrážení. Kojencům, jejichž výhradní stravou je mléko, podávejte přípravek mezi kojením nebo krmením. Přípravek můžete smíchat s trochou vody nebo čaje. Těhotenství Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek Hylak forte lze užívat v těhotenství. Kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek Hylak forte lze užívat během kojení. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Přípravek neovlivňuje schopnost vykonávat činnosti vyžadující zvýšenou pozornost. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Interakce přípravku Hylak forte s jinými léky nejsou známy. Přesto, prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. JAK SE HYLAK FORTE UŽÍVÁ Dospělí v prvních dnech užívají 2 ml přípravku 3krát denně. Kojencům


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.