Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Hydrocortison mast 1 % 10 g

Léky

Hydrocortison mast 1 % 10 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Hydrokortizon je protizánětlivá látka ze skupiny kortikosteroidních hormonů. Místně použitý způsobuje ústup zánětu kůže, tlumí alergické projevy, svědění a zarudnutí kůže. Mast se používá při místních zánětlivých a alergických kožních onemocněních neinfekčního původu, např. při ekzémech, při podráždění kůže ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.6796
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hydrocortison mast 1 % 10 g koupíte i tady

Specifikace Hydrocortison mast 1 % 10 g

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 43 Kč

Mast na léčení zánětů, zarudnutí a svědění kůže. Užití při ekzémech, bodnutí hmyzem, malých spáleninách, ozáření apod. Charakteristika Hydrokortizon je protizánětlivá látka ze skupiny kortikosteroidních hormonů. Místně použitý způsobuje ústup zánětu kůže, tlumí alergické projevy, svědění a zarudnutí kůže. Indikace Mast se používá při místních zánětlivých a alergických kožních onemocněních neinfekčního původu, např. při ekzémech, při podráždění kůže kosmetickými a čistícími prostředky, při bodnutí » ... a dál?

Produkt Hydrocortison mast 1 % 10 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Hydrocortison mast 1 % 10 g - parametry

Název produktu: Hydrocortison mast 1 % 10 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 43 Kč
Maximální cena: 47 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hydrokortizon je protizánětlivá látka ze skupiny kortikosteroidních hormonů. Místně použitý způsobuje ústup zánětu kůže, tlumí alergické projevy, svědění a zarudnutí kůže. Mast se používá při místních zánětlivých a alergických kožních onemocněních neinfekčního původu, např. při ekzémech, při podráždění kůže kosmetickými a čistícími prostředky, při bodnutí hmyzem, malých spáleninách l. a 2. stupně, při kožních zánětech po slunění, ozáření ap. U malých dětí lze použít přípravek HYDROCORTISON mast jen pod dohledem odborného lékaře. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Hydrocortison LéčivamastHydrocortisoni acetasPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek HydrocortisonLéčiva musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, vyhledejte lékaře.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete:1. Co je přípravek Hydrocortison Léčiva a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Hydrocortison Léčiva používat3. Jak se přípravek Hydrocortison Léčiva používá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek Hydrocortison Léčiva uchovávat6. Další informace1. CO JE PŘÍPRAVEK HYDROCORTISON LÉČIVA A K ČEMU SE POUŽÍVÁHydrokortizon je protizánětlivá látka ze skupiny kortikosteroidních hormonů. Místně použitý způsobuje ústup zánětu kůže, tlumí alergické projevy, svědění a zarudnutí kůže.Mast se používá při místních zánětlivých a alergických kožních onemocněních neinfekčního původu, např. při ekzémech, při podráždění kůže kosmetickými a čistícími prostředky, při bodnutí hmyzem, malých spáleninách l. a 2. stupně, při kožních zánětech po slunění, ozáření ap.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK HYDROCORTISON LÉČIVA POUŽÍVATNepoužívejte přípravek Hydrocortison Léčiva Při přecitlivělosti na hydrokortizon nebo na ostatní složky přípravku.Dále se nepoužívá u plísňových a jiných infekčních onemocnění, na otevřené rány, do oka(přípravek nesmí přijít do styku s očními spojivkami) a v místě očkování.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Hydrocortison Léčiva je zapotřebíU malých dětí lze použít přípravek Hydrocortison Léčiva jen pod dohledem odborného lékaře.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. 2/3Hydrocortison Léčiva mast může při současném používání snížit účinnost antibiotických zásypů a mastí. Bez porady s lékařem proto nepo


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.