Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hutchings Laure: Le Nouveau Taxi 2 Excercises

Knihy

Hutchings Laure: Le Nouveau Taxi 2 Excercises

Hodnocení: 1x
  • 4

Le Nouveau TAXI !  A1 A2 B1 Třídílný soubor učebnic Le Nouveau Taxi! navazuje na osvědčené učebnice Taxi! . Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hutchings Laure: Le Nouveau Taxi 2 Excercises koupíte i tady

Specifikace Hutchings Laure: Le Nouveau Taxi 2 Excercises

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 191 Kč

Le Nouveau TAXI !  A1 A2 B1 Třídílný soubor učebnic Le Nouveau Taxi! navazuje na osvědčené učebnice Taxi! . Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní cvičení z mluvnice a slovní zásoby a 2 videa v každé Unité pro úrovně A1 a A2. Rovněž přináší více práce s mluvnicí v lekcích s návazností na závěrečný přehled mluvnice. Využívá také tématický » ... a dál?

Produkt Hutchings Laure: Le Nouveau Taxi 2 Excercises

Hutchings Laure: Le Nouveau Taxi 2 Excercises - parametry

Název produktu: Hutchings Laure: Le Nouveau Taxi 2 Excercises
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Le Nouveau TAXI !  A1 A2 B1 Třídílný soubor učebnic Le Nouveau Taxi! navazuje na osvědčené učebnice Taxi! . Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní cvičení z mluvnice a slovní zásoby a 2 videa v každé Unité pro úrovně A1 a A2. Rovněž přináší více práce s mluvnicí v lekcích s návazností na závěrečný přehled mluvnice. Využívá také tématický slovníček pro procvičování slovní zásoby. Učebnice jsou určeny pro interaktivní výuku francouzštiny dospívajících studentů od 15 let (7090 vyučovacích hodin), přizpůsobený menšímu počtu hodin týdně (23 hod). Na rozdíl od jiných učebnic je odlehčený a při výuce je již po prvních lekcích znát pokrok .  Student má pocit snadného startu. Při výuce se rychle postupuje kupředu a studenti se nevracejí k předchozím lekcím. Po čtvrté lekci se doporučuje využít nahrávku video, která umožní studentům ověřit si znalosti a pokrok ve výuce. Učebnice odpovídá požadavkům na zkoušky DELF. (pracovní sešit = cahier d’exercices.) Le Nouveau Taxi ! est une méthode efficace et pragmatique, qui propose une progression adaptée aux vrais débutants.

Le cahier d'exercices du Nouveau Taxi ! 2 suit l'organisation et la progression lexicale et grammaticale du livre de l'éleve.

Il complete et renforce le travail linguistique, grâce a de nombreuses activités de systématisation en :

- grammaire

- conjugaison

- vocabulaire

- phonie-graphie

Il propose en outre des activités de compréhension et de production écrites ainsi que des activités de type DELF. Výhodná nabídka Le Nouveau Taxi! 2 - Cahier d'exercices - Laure Hutchings, Nathalie Hirschsprung od Hachette Livre International v kategorii Filmy, knihy, hry | Knihy za cenu 276,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.