Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac. sešit 2-3 díl

Učebnice/Odborná literatura

Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac. sešit 2-3 díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Ošetřovatelství – ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/3. díl - Hůsková Jitka, Kašná Petra. Převazy ran, rehabilitace, aplikace tepla a chladu, odběry biologického materiálu a řadu dalších témat naleznete ve 3. dílu pracovních sešitů pro 2. ročník. Obsažená témata navazují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac. sešit 2-3 díl koupíte i tady

Specifikace Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac. sešit 2-3 díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 58 Kč

Převazy ran, rehabilitace, aplikace tepla a chladu, odběry biologického materiálu a řadu dalších témat naleznete ve 3. dílu pracovních sešitů pro 2. ročník. Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodným způsobem i moderními aktivizačními metodami podporují schopnost žáka třídit a hodnotit získané informace. Pracovní sešit II/3. díl je jedním ze série těchto moderních výukových materiálů. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického » ... a dál?

Produkt Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac. sešit 2-3 díl

Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac. sešit 2-3 díl - parametry

Název produktu: Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac. sešit 2-3 díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 164 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Ošetřovatelství – ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/3. díl - Hůsková Jitka, Kašná Petra. Převazy ran, rehabilitace, aplikace tepla a chladu, odběry biologického materiálu a řadu dalších témat naleznete ve 3. dílu pracovních sešitů pro 2. ročník. Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodným způsobem i moderními aktivizačními metodami podporují schopnost žáka třídit a hodnotit získané informace. Pracovní sešit II/3. díl je jedním ze série těchto moderních výukových materiálů. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Podporuje a rozvíjí schopnost samostudia u žáků, je vhodnou pomůckou k procvičování získaných vědomostí v předmětu Ošetřovatelství a pomáhá vyučujícím pracovat se žáky kreativněji a efektivněji. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Na vydání publikace se významně podílela Česká asociace sester. Publikace: Ošetřovatelství – ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/3. díl - Hůsková Jitka, Kašná Petra. Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky oboru Zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky ošetřovatelských postupů pro 1. a 2. ročník. Podporuje rozvoj schopností třídit nové informace z více perspektiv a posuzovat jejich význam pro vlastní potřeby. Tím také plní jednu z výstupních kompetencí žáka střední školy. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Do této učební pomůcky jsou zakomponovány prvky kritického myšlení, pro studenta této profese tak důležité. Vydání publikace významně podpořila Česká asociace sester. Ošetřovatelství prac.seš. II/3 - ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - GRADA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez př ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistentyGRADA 2009Kniha, čeština, 88 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.