Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hůsková Jitka: Ošetřovatelství -prac. sešit 2- 1.díl

Učebnice/Odborná literatura

Hůsková Jitka: Ošetřovatelství -prac. sešit 2- 1.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ošetřovatelství - ošetř..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hůsková Jitka: Ošetřovatelství -prac. sešit 2- 1.díl koupíte i tady

Specifikace Hůsková Jitka: Ošetřovatelství -prac. sešit 2- 1.díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 134 Kč

Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatí ... a dál?

Produkt Hůsková Jitka: Ošetřovatelství -prac. sešit 2- 1.díl

Hůsková Jitka: Ošetřovatelství -prac. sešit 2- 1.díl - parametry

Název produktu: Hůsková Jitka: Ošetřovatelství -prac. sešit 2- 1.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky oboru Zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky ošetřovatelských postupů pro 1. a 2. ročník. Podporuje rozvoj schopností třídit nové informace z více perspektiv a posuzovat jejich význam pro vlastní potřeby. Tím také plní jednu z výstupních kompetencí žáka střední školy. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Do této učební pomůcky jsou zakomponovány prvky kritického myšlení, pro studenta této profese tak důležité. Vydání publikace významně podpořila Česká asociace sester.Podtitul: ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistentyVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-247-2853-7Počet stran: 96Rozměry: 290,0 x 200,0 x 5,0 Publikace: Ošetřovatelství – ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/1. díl - Hůsková Jitka;Kašná Petra. Pracovní sešit navazuje na učebnici Ošetřovatelství pro

zdravotnické asistenty - 2. ročník a obsahuje stěžejní témata pro

2. ročník - podávání léků, aplikace injekcí, infuzí, transfuzí a

také se zabývá problematikou péče o spánek a odpočinek nemocných.

Sešit je koncipován tak, aby podporoval schopnosti žáka třídit

informace, využívat mezioborových vztahů a doplňovat znalosti,

které potřebuje, metodou samostudia. Na vydání publikace se

významně podílela Česká asociace sester. Publikace: Ošetřovatelství – ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/1. díl - Hůsková Jitka;Kašná Petra.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.