Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hugo Rahner: Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality

Knihy

Hugo Rahner: Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality

Hodnocení: 1x
  • 4

Hugo Rahner SJ se zamýšlí, způsobem volně pojatých esejů, nad charizmatem zakladatele řádu. Vysvětluje, jaký je rozdíl mezi mnichem a jezuitou, anebo proč jsou jezuité vždy obtížně začlenitelní do struktur svých diecézí. Zajímavé pasáže porovnávající Origena s Ignácem, nebo Ignáce s Františkem z Assisi, se staly již ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Ignác z Loyoly a dějinn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hugo Rahner: Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality koupíte i tady

Specifikace Hugo Rahner: Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 78 Kč

Hugo Rahner SJ se zamýšlí, způsobem volně pojatých esejů, nad charizmatem zakladatele řádu. Vysvětluje, jaký je rozdíl mezi mnichem a jezuitou, anebo proč jsou jezuité vždy obtížně začlenitelní do str ... a dál?

Produkt Hugo Rahner: Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality

Hugo Rahner: Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality - parametry

Název produktu: Hugo Rahner: Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hugo Rahner SJ se zamýšlí, způsobem volně pojatých esejů, nad charizmatem zakladatele řádu. Vysvětluje, jaký je rozdíl mezi mnichem a jezuitou, anebo proč jsou jezuité vždy obtížně začlenitelní do struktur svých diecézí. Zajímavé pasáže porovnávající Origena s Ignácem, nebo Ignáce s Františkem z Assisi, se staly již klasickými texty v učebnicích dějin spirituality. Jezuita není éterický spiritualista nebo klášterem vázaný mnich, ani nevyhledává církevní úřad. Bojuje podle svých sil za toho, jenž se skutečně narodil, skutečně jedl a pil, skutečně byl pronásledován za Piláta Pontského, skutečně byl ukřižován a skutečně vstal z mrtvých. To, že jezuita do „pomoci duším“ vřadí sobě vlastní způsob duchovního zápasu, a to až po zřeknutí se vnější přísnosti, řádového oděvu a vnějších skutků pokání, aby se v „obyčejném životě“ nelišil od „ctihodného kněze“, jej nejen činí způsobilým ke stálému pokání a naprostému sebezapomínání v boji ve viditelné a „obyčejné“ církvi, ale přivádí jej ke svobodě považovat

vše za relativní kromě živého Pána Ignác z Loyoly a dějinné pozadí jeho spirituality - Hugo Rahner od authora Hugo Rahner a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz IGNÁC Z LOYOLY A DĚJINNÉ POZADÍ JEHO SPIRITUALITY - Kolektiv z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství | Křesťanství | Osobnosti křesťanského světa od --- Neznámé nakladatelství --- naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.