Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hueber Verlag Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Knihy

Hueber Verlag Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Schritte International 4 Paket CZ (KB+AB+Glossar). Učebnice Schritte international si našla na našem trhu již řadu příznivců. Velký ohlas získala zejména díky poslechovému fotoseriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů. 6-dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí). Při tříhodinové dotaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hueber Verlag Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar) koupíte i tady

Specifikace Hueber Verlag Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 349 Kč

Publikace: Schritte International 4 Paket CZ (KB+AB+Glossar). Učebnice Schritte international si našla na našem trhu již řadu příznivců. Velký ohlas získala zejména díky poslechovému fotoseriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů. 6-dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí). Při tříhodinové dotaci doporučujeme probrat k dosažení této úrovně každý školní rok probrat 10 – 11 lekcí. Každý díl učebnice s integrovaným pracovním sešitem obsahuje vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu » ... a dál?

Produkt Hueber Verlag Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Hueber Verlag Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar) - parametry

Název produktu: Hueber Verlag Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 415 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Schritte International 4 Paket CZ (KB+AB+Glossar). Učebnice Schritte international si našla na našem trhu již řadu příznivců. Velký ohlas získala zejména díky poslechovému fotoseriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů. 6-dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí). Při tříhodinové dotaci doporučujeme probrat k dosažení této úrovně každý školní rok probrat 10 – 11 lekcí. Každý díl učebnice s integrovaným pracovním sešitem obsahuje vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a interaktivními cvičeními na počítači. Slovníček s překladem pracovních pokynů obsahuje navíc jednoduše vysvětlenou gramatiku, tipy na učení, profesně orientované projekty a konverzační podněty. Reálie zábavnou formou – zajímavé texty na čtení i poslech a hry v oddíle „Zwischenspiel“. Pracovní sešit obsahuje též fonetická cvičení, sebeevaluaci podle Evropského jazykového portfolia, podněty k autonomnímu učení, přípravné úkoly na zkoušky, modelové testy. Internetová podpora (www.hueber.de/schritte-international) nabízí doplňkové texty na čtení, materiály k oddílu Zwischenspiel, tipy a pracovní listy k poslechovému fotoseriálu, diktáty, kopírovací předlohy, rozřazovací test aj. Publikace: Schritte International 4 Paket CZ (KB+AB+Glossar). Učebnice, pracovní sešit, audio CD a slovníček v jednom.. - ist konzipiert fur erwachsene und jugendliche Lerner der Grundstufe - fuhrt zum Niveau A2 des Gemeinsamen Europaischen Referenzrahmens und zur Prufung Start Deutsch 2 - hat ein integriertes Arbeitsbuch und eine integrierte Arbeitsbuch-CD mit Phonetikubungen und interaktiven Ubungen fur den PC Šestidílná učebnice pro střední školy, má schvalovací doložku MŠMT. - Zvýhodněná sada učebnice s pracovním sešitem (vč. audio-CD k pracovnímu sešitu) a českého slovníčku Glossar XXL, 4. díl Schritte international 4 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.