Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hueber Verlag Schritte international 1 Lehrerhandbuch

Knihy

Hueber Verlag Schritte international 1 Lehrerhandbuch

Hodnocení: 1x
 • 4

Metodická příručka pro učitele. Po velkém úspěchu učebnice Schritte na německém trhu vychází nyní její mezinárodní verze. Průkopnickou novinkou k motivaci studentů je poslechový fotoseriál na začátku každé lekce. Díky mírné lexikální a gramatické progresi (učení se po malých krocích) a vyznačené vnitřní diferenciaci ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.83901
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hueber Verlag Schritte international 1 Lehrerhandbuch koupíte i tady

Specifikace Hueber Verlag Schritte international 1 Lehrerhandbuch

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 371 Kč

Publikace: Schritte international 1 Lehrerhandbuch - Petra Klimaszyk. Schritte International 1, Teachers Book Das Lehrerhandbuch bietet ausführliche Hinweise zum Vorgehen im Unterricht mit methodischen Tipps und Vorschlägen zur Binnendifferenzierung. Zahlreiche Kopiervorlagen erleichtern Ihre Unterrichtsvorbereitung: -zusätzliche Übungen für den Unterricht -Tests zu jeder Lektion -Spiele und Wiederholungsübungen nach jeder zweiten Lektion -Enthält außerdem die Transkriptionen aller Höraufnahmen und die Lösungen zu » ... a dál?

Produkt Hueber Verlag Schritte international 1 Lehrerhandbuch

Hueber Verlag Schritte international 1 Lehrerhandbuch - parametry

Název produktu: Hueber Verlag Schritte international 1 Lehrerhandbuch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 371 Kč
Maximální cena: 530 Kč
Ušetríte až: 159 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Metodická příručka pro učitele. Po velkém úspěchu učebnice Schritte na německém trhu vychází nyní její mezinárodní verze. Průkopnickou novinkou k motivaci studentů je poslechový fotoseriál na začátku každé lekce. Díky mírné lexikální a gramatické progresi (učení se po malých krocích) a vyznačené vnitřní diferenciaci obtížnosti úkolů učebnice usnadňuje práci zejména učitelům, kteří mají ve svých skupinách i jazykově méně nadané studenty.
 • Učebnice má schvalovací doložku MŠMT.
 • 6-dílná učebnice je koncipovaná podle požadavků Společného evropského referenčního rámce, cílem je dovést studenty na úroveň B1.
 • Jeden díl vystačí na 50 - 80 vyučovacích hodin.
 • Každý díl učebnice s integrovaným pracovním sešitem obsahuje vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a interaktivními cvičeními na počítači.
 • Slovníček s překladem pracovních pokynů obsahuje navíc jednoduše vysvětlenou gramatiku, tipy na učení, profesně orientované projekty a konverzační podněty.
 • Reálie zábavnou formou - zajímavé texty na čtení i poslech a hry v oddíle "Zwischenspiel".
 • Přehledná struktury učebnice usnadňuje orientaci na první pohled a motivuje úspěchy po malých krocích.
 • Pracovní sešit obsahuje též fonetická cvičení, sebeevaluaci podle Evropského jazykového portfolia, podněty k autonomnímu učení, přípravné úkoly na zkoušky, modelové testy.
 • Metodická příručka obsahuje vedle metodických pokynů také návrhy na diferenciaci úkolů ve skupině podle stupně obtížnosti, testy ke každé lekci a doplňková cvičení a hry.
 • Internetová podpora (www.hueber.de/schritte-international) nabízí doplňkové texty na čtení, materiály k oddílu Zwischenspiel, tipy a pracovní listy k poslechovému fotoseriálu, ditkáty, kopírovací předlohy, rozřazovací test aj. Publikace: Schritte international 1 Lehrerhandbuch - Petra Klimaszyk. Schritte International 1, Teachers Book Das Lehrerhandbuch bietet

ausführliche Hinweise zum Vorgehen im Unterricht mit methodischen

Tipps und Vorschlägen zur Binnendifferenzierung. Zahlreiche

Kopiervorlagen erleichtern Ihre Unterrichtsvorbereitung:

-zusätzliche Übungen für den Unterricht -Tests zu jeder Lektion

-Spiele und Wiederholungsübungen nach jeder zweiten Lektion

-Enthält außerdem die Transkriptionen aller Höraufnahmen und die

Lösungen zu allen Aufgaben im Kursbuch und Arbeitsbuch. Publikace: Schritte international 1 Lehrerhandbuch - Petra Klimaszyk. SCHRITTE INTERNATIONAL 1 LEHRERHANDBUCH - Petra Klimaszyk, Isabel Krämer-Kienle . Šestidílné učebnice určená pro dospělé a mládež od 16 let - Metodická příručka obsahuje vedle metodických pokynů také návrhy na skupinovou práci, testy ke každé lekci a doplňková cvičení a hry. SCHRITTE INTERNATIONAL 1 LEHRERHANDBUCH - Petra Klimaszyk, Isabel Krämer-Kienle od nakladatelství MEGABOOKS CZ, spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | Schritte international za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.