Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hueber Verlag Delfin, einbändige Ausgabe, Lehrbuch + 2 Audio CD

Knihy

Hueber Verlag Delfin, einbändige Ausgabe, Lehrbuch + 2 Audio CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice němčiny pro střední a jazykové školy.. Dvoudílný či jednodílný soubor učebnic pro mládež a dospělé studenty z nakladatelství Max Hueber Verlag. Doporučujeme pro studenty středních, jazykových škol, univerzit nebo pro studenty v Goethe-Institutu. Oba komplety obsahují: učebnici, pracovní sešit, audiokazety ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hueber Verlag Delfin, einbändige Ausgabe, Lehrbuch + 2 Audio CD koupíte i tady

Specifikace Hueber Verlag Delfin, einbändige Ausgabe, Lehrbuch + 2 Audio CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 574 Kč

Publikace: Delfin (učebnice + 2 CD) - Hartmut Aufderstraße. Učebnice německé gramatiky. Publikace: Delfin (učebnice + 2 CD) - Hartmut Aufderstraße. ... a dál?

Produkt Hueber Verlag Delfin, einbändige Ausgabe, Lehrbuch + 2 Audio CD

Hueber Verlag Delfin, einbändige Ausgabe, Lehrbuch + 2 Audio CD - parametry

Název produktu: Hueber Verlag Delfin, einbändige Ausgabe, Lehrbuch + 2 Audio CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 574 Kč
Maximální cena: 705 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice němčiny pro střední a jazykové školy.. Dvoudílný či jednodílný soubor učebnic pro mládež a dospělé studenty z nakladatelství Max Hueber Verlag. Doporučujeme pro studenty středních, jazykových škol, univerzit nebo pro studenty v Goethe-Institutu. Oba komplety obsahují: učebnici, pracovní sešit, audiokazety nebo CD. Učebnice obsahuje dvacet lekcí (dva díly s deseti lekcemi). Každá lekce se skládá z pěti dvoustránek k jednotlivým jazykovým dovednostem. Tato jasná a přehledná výstavba umožňuje studentům seznámit se krok za krokem s německým jazykem. Na konci učebnice se nalézá stručný gramatický přehled a abecední seznam slov. V učebnici jsou také integrovány dva CD-disky s dialogy a nahrávkami k výslovnosti. Jednodílná učebnice (20 lekcí) pro mládež od 16 let a dospělé. Delfin nabízí vedle zajímavých textů i bohatý obrazový materiál. Přehledně strukturované lekce učiteli umožňují jednoduchou přípravu a žáky dovedou na základě systematického procvičování všech kompetencí cíleně a efektivně až k maturitě. K učebnici je pro každého žáka přibaleno CD s fonetickými cvičeními, které se z velké části vyznačují hravým přístupem k jazyku. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT. Autor: Aufderstraße H., Müller J., Storz T.; Tauchen Sie ein in die Welt der deutschen Sprache mit unserem neuen kompakten Lehrwerk! Interessante Texte und Themen in 20 übersichtliche Lektionen verpackt. Lernziel: Die Sprachfertigkeit auf ... Publikace: Delfin (učebnice + 2 CD) - Hartmut Aufderstraße. Učebnice německé gramatiky. Publikace: Delfin (učebnice + 2 CD) - Hartmut Aufderstraße. Delfin, einbändige Ausgabe - Lehrbuch mit integrierten Audio-CDs


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.