Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hsi Lai: Vyučování nefritového draka

Knihy

Hsi Lai: Vyučování nefritového draka

Hodnocení: 1x
  • 4

Ručně vyráběné mýdlo na 5. čakru - krční. Chakra přírodní mýdlo je ručně vyráběné podle starověkých tradic.Tradiční mýdlo nevyžaduje vysoké teploty při výrobě glycerinu-bohatého, smetanového a změkčovacího mýdla. Zahrnuje aktivní látky z vařených bylin, vyluhovaného olivového, palmového a kokosového oleje k tomu, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78788

Jaké má kniha
Vyučování nefritového d..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hsi Lai: Vyučování nefritového draka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 209 Kč

Taoistické metody probouzející mužskou sexuální energii obsažené v této knize ukazují, jak mohou taoistické sexuální praktiky pomoci mužům dosáhnout „nesmrtelnosti“ zlepšením sexuální zdatnosti. Autor pokračuje v práci zahájené knihou Vyučování Bílé Tygřice, zkoumáním specificky mužské úlohy v taoistické sexuální transformaci. Cílem Nefritového Draka je dosáhnout zdraví, dlouhověkosti a nesmrtelnosti prostřednictvím vnějšího a vnitřního systému ke zvětšení a nahromadění Tří klenotů taoismu – ťing (sexuální a » ... a dál?

Produkt Hsi Lai: Vyučování nefritového draka

Hsi Lai: Vyučování nefritového draka - parametry

Název produktu: Hsi Lai: Vyučování nefritového draka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ručně vyráběné mýdlo na 5. čakru - krční. Chakra přírodní mýdlo je ručně vyráběné podle starověkých tradic.Tradiční mýdlo nevyžaduje vysoké teploty při výrobě glycerinu-bohatého, smetanového a změkčovacího mýdla. Zahrnuje aktivní látky z vařených bylin, vyluhovaného olivového, palmového a kokosového oleje k tomu, aby vyživovali a hydratovali vaši pleť. Přírodní éterické oleje dají tomuto Chakra mýdlu uznávanou vyživující sílu.

Druhy čaker První čakra - kořenová - Muladhara

Druhá čakra - sakrální - Swadhisthana

Třetí čakra - solar-plexu - Manipura

Čtvrtá čakra - srdeční - Anahata

Pátá čakra - krční - Vishudda

Šestá čakra - čelní - Ajna

Sedmá čakra - korunní - Sahasrara Pátá čakra - Vishudda

Je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace a inspirace elementem je éter (v učení jógy je éter základní látkou ze které se vytváří ostatní elementy). Toto centrum je spojeno s menší vedlejší čakrou týlu, mající sídlo ve vazu a otvírající se dozadu. Tyto dvě čakry bývají někdy považovány za jedinou.

Pátá čakra vytváří důležité spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním a vyjadřujeme přes ni vše, co v nás žije – smích, pláč, pocity radosti i lásky, stejně jako vzteku, strachu či úmysly, přání a myšlenky.

Zde však můžeme vyjádřit pouze to, co v sobě máme. Tak dostáváme přes pátou čakru schopnost sebereflexe,samozřejmě za předpokladu určitého vnitřního odstupu.

Ze smyslů přísluší páté čakře sluch – nasloucháme zjevným i skrytým hlasům stvoření. Vnímáme naše vnitřní hlasy, navazujeme kontakt s naším uvnitř sídlícím duchem a přijímáme jeho inspiraci. V páté čakře můžeme nalézt svůj individuální výraz dokonalosti na všech úrovních.

Obsah: 70g

MM Vyučování Nefritového Draka prozrazuje, jak mohou taoistické sexuální praktiky pomoci nužům dosáhnout "nesmrtelnosti" zlepšením sexuální zdatnosti. Autor pokračuje v práci zahájené knihou Vyučování Bílé Tygřice, zkoumáním specificky mužské úlohy v taoistické sexuální transformaci. Techniky Nefritového Draka jsou stejně jako u Bílé Tygřice součástí disciplinované sexuální a spirituální praxe. Cílem Nefritového Draka je dosáhnout zdraví, dlouhověkosti a nesmrtelnosti prostřednictvím vnějšího a vnitřního systému ke zvětšení a nahromadění Tří pokladů taoismu - ťing (sexuální a fyzická energie). Autor představuje devět cvičení Nefritového Draka, která posilují erekci, zvětšují penis, zvyšují množství a kvalitu semene, zabraňují předšasné ejakulaci a posilují sexuální energii. Také se podrobně zabývá dávnými taoistickými praktikami dýchání, meditace a technikami sexuální stimulace umožňující mužům zvýšit sexuální sílu pro vytvoření elixíru nesmrtelnosti. Tato učení, předávaná v nepřetržité tradici téměř 3000 let, jsou pro zdraví mužů důležitá stejně tak dnes, jako byla v době jejich objevu. Hsi Lai přináší celou řadu technik a praktik, které mužům dovolí vést vitální a aktivní sexuální život i v pozdním věku - což je pravá zkouška nesmrtelnosti.HSI LAI se taoismem zabývá už


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.