MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní destiláty » Srovnání cen Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L

Ostatní destiláty

Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 8586005336518

Pálenka - hruškovice, země původu Slovensko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Jemná a kvalitní pálenka vám pomůže prohřát tělo a zajisté ji oceníte vy i vaši přátelé při společném posezení. Hruškovice vznikla s maximální péčí v pálenici Spiš, její místo je mezi zvlášť ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L

Specifikace Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L

Kategorie Ostatní destiláty
Nejnižší cena 329 Kč

Země: Slovensko, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Složení: líh, ovocný destilát, cukr, ovocný koncentrát, aroma, plátek hrušky, Další informace: Tato pálenka má lahodnou chuť zralých hrušek, vytvořenou výhradně z přírodních složek. Její skvělá chuť a vůně je afrodiziakem pro tělo i duši těch nejnáročnějších konzumentů.Lahev obsahuje kousek hrušky. ... a dál?

Produkt Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L

Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L - parametry

Název produktu: Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pálenka - hruškovice, země původu Slovensko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Jemná a kvalitní pálenka vám pomůže prohřát tělo a zajisté ji oceníte vy i vaši přátelé při společném posezení. Hruškovice vznikla s maximální péčí v pálenici Spiš, její místo je mezi zvlášť oblíbenými pálenkami pro spíše sladší, velice příjemnou chuť. Připravuje se do lahve o celkovém objemu 0,7 l. Hladina alkoholu je u hruškovice Spiš celých 40 %, navzdory tomu si však uchovává svou jemnost. Zemí původu je v tomto případě Slovensko. Láhev, která vznikla s nejvyšší péčí, je ideálním dárkem pro milovníky kvality. Podstatné parametry hruškovice Spiš Original Hruška 0,7l 40% Silný alkohol s nezaměnitelnou chutí a originální vůní Hruškovice je v oblibě pro svou jemnou chuť i příjemnou vůni Pálenka Spiš má výši alkoholu 40 % Obsah lahve je 0,7 l hruškovice Zemí původu pálenky Spiš Original Hruška 0,7l 40% je Slovensko Země: Slovensko, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Složení: líh, ovocný destilát, cukr, ovocný koncentrát, aroma, plátek hrušky, Další informace: Tato pálenka má lahodnou chuť zralých hrušek, vytvořenou výhradně z přírodních složek. Její skvělá chuť a vůně je afrodiziakem pro tělo i duši těch nejnáročnějších konzumentů.Lahev obsahuje kousek hrušky. Lahodná chuť zralých hrušek, vytvořena výhradně z přírodních složek - ať už je to ovocný destilát, přírodní hruškové aroma nebo samotný kousek zralé hrušky. Má nepochybně skvělou chuť a vůni. V tomto výrobku najde spotřebitel přesně to, co dává tušit už jeho název - lahodnou chuť zralých hrušek, vytvořenou výhradně z přírodních složek.


Přidat recenzi pro Hruška Spiš Originál 2010 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.