Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hrdličková Hana: Český jazyk 6 - Máme rádi češtinu

Učebnice/Odborná literatura

Hrdličková Hana: Český jazyk 6 - Máme rádi češtinu

Hodnocení: 1x
  • 4

Český jazyk 6 Máme rádi češtinu - Hana Hrdličková. Učebnice Český jazyk – učivo o jazyce pro 6. ročník (Máme rádi češtinu) je první z upravené řady učebnic českého jazyka ALTER pro 2. stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Tato učebnice byla upravena tak, aby odpovídala nejenom RVP ZV, ale také novému ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hrdličková Hana: Český jazyk 6 - Máme rádi češtinu koupíte i tady

Specifikace Hrdličková Hana: Český jazyk 6 - Máme rádi češtinu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 64 Kč

Učebnice Český jazyk – učivo o jazyce pro 6. ročník (Máme rádi češtinu) je první z upravené řady učebnic českého jazyka ALTER pro 2. stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Tato učebnice by ... a dál?

Produkt Hrdličková Hana: Český jazyk 6 - Máme rádi češtinu

Hrdličková Hana: Český jazyk 6 - Máme rádi češtinu - parametry

Název produktu: Hrdličková Hana: Český jazyk 6 - Máme rádi češtinu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Český jazyk 6 Máme rádi češtinu - Hana Hrdličková. Učebnice Český jazyk – učivo o jazyce pro 6. ročník (Máme rádi češtinu) je první z upravené řady učebnic českého jazyka ALTER pro 2. stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Tato učebnice byla upravena tak, aby odpovídala nejenom RVP ZV, ale také novému návrhu osnov (MŠMT, 2011). První díly učebnic Český jazyk – Máme rádi češtinu/učivo o jazyce byly zestručněny, zpřehledněny a změnila se i struktura textu. Ve výkladu a ve shrnutích byly odstraněny původní vynechávky, takže text učebnice obsahuje všechny potřebné informace v úplné podobě, která odpovídá požadavkům RVP a doporučeným osnovám. K této učebnici náleží Český jazyk 6 – Komunikační a slohová výchova (kód 092910) a Český jazyk 6 – Pracovní sešit (kód 092911) spolu s Klíčem (kód 092976). Český jazyk 6 Máme rádi češtinu - Hana Hrdličková od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.