Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hravá literatura 7 - Učebnice

Knihy

Hravá literatura 7 - Učebnice

Hodnocení: 0x
  • 4

Ucelená řada učebnic a pracovních sešitů pro výuku českého jazyka na 2. stupni základních škol a víceletých gymnáziích zahrnuje učebnice a pracovní sešity z literatury a pracovní sešity pro český jazyk. Cílem kompletu učebnice a pracovního sešitu literatury je v plné míře nahradit tradiční výuku literatury ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Hravá literatura 7 - Uč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hravá literatura 7 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Hravá literatura 7 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 71 Kč

Učebnice obsahuje: Literární věda Tematická vrstva literárního díla Jazyková vrstva literárního díla Próza Poezie Starověká literatura Starověká literatura: antika Orient Středověká literatura Renesance a humanismus Renesance a humanismus v české literatuře Barokní literatura Klasicismus ... a dál?

Produkt Hravá literatura 7 - Učebnice

Hravá literatura 7 - Učebnice - parametry

Název produktu: Hravá literatura 7 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 107 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ucelená řada učebnic a pracovních sešitů pro výuku českého jazyka na 2. stupni základních škol a víceletých gymnáziích zahrnuje učebnice a pracovní sešity z literatury a pracovní sešity pro český jazyk. Cílem kompletu učebnice a pracovního sešitu literatury je v plné míře nahradit tradiční výuku literatury spočívající v pracné domácí přípravě učitele a používání zastaralých a rozsáhlých čítanek, z kterých učitel často využije jen nepatrnou část. Jednotlivé kapitoly učebnic literatury obsahují charakteristiku probíraného žánru, popř. období, významných autorů, jejich děl a další zajímavosti. Kapitoly pracovních sešitů obsahují ukázky děl daného žánru nebo období tak, aby je žáci stihli pročíst během jedné hodiny literatury. Na každou ukázku navazují hravá cvičení zaměřená na pochopení a porozumění textu a procvičení teoretických poznatků. Úlohy jsou koncipovány tak, aby jednoduchou a zábavnou formou pomohly žákovi osvojit všechny poznatky potřebné pro splnění obsahového standardu RVP ZV. Na tvorbě pracovních sešitů a učebnic se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování českého jazyka.

Učebnice se vhodně doplňuje s pracovním sešitem, který obsahuje úryvky z literárních děl a rozmanité úlohy na práci s textem. Navazuje na žánrové členění literatury v předchozím ročníku, ve druhé části pak přechází na hledisko chronologické. Zahrnuje piktogramy a barevným panely vyznačené "Úlohy", které mají podnítit diskusi, "Zajímavosti" ozvláštňující výklad a "Vysvětlivky", v nichž jsou vyloženy významy některých pojmů z textu. Učebnice má přehledné a poutavé grafické zpracování.

Učebnice obsahuje:

Literární věda Tematická vrstva literárního díla Jazyková vrstva literárního díla Próza Poezie Starověká literatura Starověká literatura: antika Orient Středověká literatura Renesance a humanismus Renesance a humanismus v české literatuře Barokní literatura Klasicismus

Učebnice obsahuje:Literární vědaTematická vrstva literárního dílaJazyková vrstva literárního dílaPrózaPoezieStarověká literaturaStarověká literatura: antikaOrientStředověká literaturaRenesance a humanismusRenesance a humanismus v české literatuřeBarokní literaturaKlasicismus (pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia : v souladu s RVP ZV) Učebnice obsahuje: Literární věda

Tematická vrstva literárního díla

Jazyková vrstva literárního díla

Próza

Poezie

Starověká literatura

Starověká literatura: antika

Orient

Středověká literatura

Renesance a humanismus

Renesance a humanismus v české literatuře

Barokní literatura

Klasicismus


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.